Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro

Akcesoria do Twojej myjni

 
Każda myjnia Nilfisk-ALTO posiada bogate wyposażenie standardowe, niemniej Inwestor może wybrać dodatkowe urządzenia z szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych jakie proponujemy przy kompleksowym doradztwie Inwestycji.
 
Odkurzacze samoobsługowe i wyposażenie dodatkowe
 
  
 
Wysokiej jakości odkurzacze samoobsługowe wykonane ze stali galwanizowanej i malowane proszkowo, oferowane w różnych kolorach, dostępne są wraz z trzepaczkami do dywaników, koszami lub wspólną kombinacją dwa w jednym, czyli koszo-trzepaczki wykonanymi w całości ze stali nierdzewnej, montowane na wysepce , gdzie stanowią elementarne wyposażenie myjni.
 
Wysepka kompletna - z odkurzaczem, koszem i kompresorem
 
 
 
Kompresory samoobsługowe
 
 

Wysokiej jakości kompresory charakteryzują się prostym wzornictwem, niezawodnością oraz bardzo łatwą obsługą. Zapewniają łatwy dostęp do wszystkich kół w samochodzie osobowym. To kolejna „wartość dodana” do istniejącej już oferty, oferując już obecnym jaki i nowym klientom coraz więcej udogodnień.

System zasysania monet

Opcjonalnie każdy Inwestor może zamówić bezpieczny i automatyczny system zasysania monet zbierający bilon wraz z podstawowym systemem lojalnościowym (żeton Wap) z paneli sterujących do sejfu znajdującego się w kontenerze technicznym.

Systemy płatności i więcej

Inwestor sam dokonuje wyboru elementów tego systemu z naszej bogatej oferty. W standardzie oferujemy podstawę w rozliczeniu 1,00/2,00/5,00/Żeton. Dostępne są karty chip, klucze do Wap KeySystem, automaty rozmieiające i urządzenia doładowujące karty chip oraz klucze.

System THERMOWap

To pionierski system wprowadzony przez firmę Nilfisk-ALTO. Specjalny Parownik SPLIT montowany na dachu myjni pozwoli zaoszczędzić nawet do 70% kosztów ogrzewania. System nie wymagający dodatkowych odwiertów, oddycha razem z nami.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Barska 12J
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75