MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Brushless Wash System

Ekologicznie czyste pojazdy stanowią bazę dla klientów szukających nowych rozwiązań.
 
 
Postępowanie podczas mycia z system BrushlessWash jest proste i nie wymaga szczotki. Ze względu na doskonały i przyjazny użytkownikowi system mycia ten rodzaj myjni jest idealny dla nowych samochodów, kabrioletów, motocykli, samochodów turystycznych ,ciężarowych, dostawczych i wszystkich pojazdów specjalistycznych.
Myjnia bezdotytkowa
 
Podsumowując System BrushlessWash - SB jest wygodną alternatywą dla wszystkich dotychczasowych sposobów mycia.
 
Proces mycia odbywa się w 5 etapach:
1. Mycie Szamponem
2. Mycie ciśnieniem
3. Spłukiwanie
4. Konserwacja lakieru woskiem
5. Spłukiwanie wodą osmotyczną
 
Lakier zachowuje świeżość.
 
Siła z która działa w BrushlessWash - SB na lakier, jest porównywalna do jazdy w deszczu z większą prędkością. Jest to mycie bez zagrożeń jakie niesie ze sobą czyszczenie na myjniach proszkowych w których proszek opiera się na metasilikatach i fosforanach. Ponieważ metoda ta nie jest mechanicznym uderzeniem tak jak przy myjniach proszkowych (efekt piaskowania) lub tarciem podczas szczotkowania lub czyszczenia przy użyciu ściernych środków czyszczących, nie wpłynie ona ujemnie na jakość warstwy lakieru. Pojazd myty w ten sposób zachowuje wygląd nowości przez lata.
 
KORZYSTNE POD KAŻDYM WZGLĘDEM PUNKTY NA PLUS DLA WŁAŚCICIELI:
  1. większa wartość zwróconej uwagi poprzez nowe doświadczenia w myciu bezdotykowym oraz system DDS ( system dozowania powietrza )
  2. silna konkurencyjność poprzez unikalność na rynku lokalnym
  3. utrzymanie stałych klientów
  4. nabycie nowych klientów
  5. rozwój grup docelowych, dla których mycie szczotką było zbyt uciążliwe takich jak kobiety i seniorzy
  6. Dodatkowe dochody przy większej stopie zwrotu
Zwiększenie przepustowości w godzinach szczytu
Proste i efektywne pod względem możliwości i kosztów modernizacji istniejących instalacji
Dokładne mycie samochodu bez wysiłku
Gwarancja znakomitej Czystości lakieru
Przyjazne środowisku użycie detergentów o wysokim stopniu biodegradacji.
Specjalne środki myjące bez dodatków ściernych (brak smug na lakierze)
W pełni elektroniczne dozowanie środków myjących
Całkowite wyeliminowanie brudu z powierzchni samochodu bez użycia siły własnej czy mechanicznej
Przyjemny zapach podawany przez system dozujący (DDS)
Błyszczący lakier
Czyste felgi bez wysiłku i agresywnych środków czyszczących
Ergonomiczna i bezbłędne mycie dzięki nowej technologii lanc
Optymalne czyszczenie obszarów problemowych, takich jak lusterka zewnętrzne, nadkola, konstrukcje, itp.
Idealne mycie dla pojazdów z lakierami nowej generacji.
 
System bardzo przyjazny środowisku, używa chemii bez dodatków fosforanów, aktywuje chemię pod wpływem kontaktu z powietrzem.
 

Posiada patent o numerze 100 42 806.1.

 
Unikatowy system BrushlessWash pozwala na w pełni bezdotykowy system mycia pojazdów z takim samym efektem czystości jak przy użyciu szczotki.
 
Jedyny na rynku system o takiej konfiguracji ciśnienia i aktywatora chemii gwarantuje pełną satysfakcję użytkownika myjni oraz jej właściciela z osiąganych dochodów. System bardzo przyjazny środowisku, używa chemii bez dodatków fosforanów, aktywuje chemię pod wpływem kontaktu z powietrzem.


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej cwconsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie CW Consulting z siedzibą we Włocławku przy ul.Toruńska 216.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności CW Consulting, między innymi :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności CW Consulting.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny CW Consulting jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej cwconsulting.pl w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez CW Consulting również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: biuro@cwconsulting.pl z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.