MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Kontener Techniczny BETON BC6

Wymiary: 6000 x 3000 x 3000 (dł x szer x wys)
 
 
Kontener betonowy charakteryzuje się:
Mocną i trwałą konstrukcją;
Skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym;
Dobrą izolacyjnością termiczną;
Bardzo dobrą izolacyjnością wilgotnościową;
Wyjątkową trwałością i estetycznym wyglądem przez wiele długich lat.
 
Zasadnicze, konstrukcyjne elementy kontenerów wykonane są z betonu drobnoziarnistego B 25 z dodatkiem plastyfikatora. Kontener wykonany jest jako monolit, zbrojony siatką stalową i zalewany jednorazowo, jako jeden element - bryła.
 

 
W celu odprowadzenia ładunków stosuje się obwodową szynę zbiorczą w postaci kątownika stalowego, umieszczonego w podstawie ścian kontenera.
 
Zewnętrzne elewacje zabezpieczone są przed erozją, wysokiej jakości pokryciem malarsko-tynkarskim uniemożliwiającymi przenikanie wilgoci. Faktury pokrycia zewnętrznego i jego kolorystyka zgodne są z wymaganiami architektów.
 
Wewnątrz ściany i sufit kontenera są izolowane. Wewnętrzna powłoka stanowiąca estetyczne wykończenie kontenera nie wymaga konserwacji i malowania.
 
Dach wykonany jako płyta profilowana o zmiennej grubości , z betonu B 25, zbrojonego stalą St500, St3S, 18G2. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją ( zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe). Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym - nośność podłogi 2500 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.
 
Izolacja termiczna:
 
Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,28 W/m2/K.
 
Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem i wymaga osadzenia na bardzo solidnych ławach betonowych.
 
Żelbetowa konstrukcja kontenera wraz z pozostałymi elementami jak: drzwi, szczelne wykończenia otworów technologicznych, obudowy ochronne zewnętrznego wyposażenia, stanowi pewną ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą.
 
Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.
 
Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim . Kontener BC6 pozwala także na instalację Pompy Ciepła ThermoWAP?, wraz z buforem magazynu wody. Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.
 
Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.
 
 
Standardowo stosujemy:
system zasilania z rozdzielnicą napięcia,
instalację wyrównania potencjałów zgodnie z wymogami ochrony przeciwporażeniowej oraz EMC,
oświetlenie wewnętrzne stałe - obwody jednofazowych gniazd wtyczkowych do zasilania odbiorników serwisowych - punkty podłączeń wyposażenia.
 
Istnieje możliwość montażu systemu alarmowego wewnątrz kontenera, systemu oświetlenia zewnętrznego z czujnikiem ruchu oraz innego wyposażenia wg wymagań odbiorcy.
 
Wloty wentylatorów w kontenerach zabezpieczone są żaluzjami grawitacyjnymi. Otwory wentylacyjne oraz zewnętrzne jednostki urządzeń zabezpieczane są przed włamaniem.
 
Normy jakie spełniają myjnie kontenerowe wraz z całym systemem technicznym WAP Nilfisk-ALTO CarWash:
 
Normy Niemieckie:
BGV A1 "Allgemeine Vorschriften"
BGV A2 "Elektrische Anlagen und Betriebsmittel"
BGV D15 "Arbeiten mit Flüssigkeitsstrahlern"
VDE 0701/0702: Prüfungen nach Instandsetzung und Änderung elektrischer Geräte und Wiederholungsprüfungen
Bundesimmissionsschutzgesetz (1. BImSchV) Durchführung der Messungen an Kleinfeuerungsanlagen nach ZIV, Arbeitsblatt Nr. 601
Feuerstättenverordnung
Wasserhaushaltsgesetzt (WHG)
DIN 57100/ VDE 0100
 
Normy międzynarodowe:
IEC 335-2-79
EN 60335-2-79
IEC-204 T1
EN 1717
EC-machine directive
EC-low tension directive
EC-directive EMV


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75