MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Kontener Techniczny SANDWICH

Wymiary: 4800 x 2106 x 2650 (dł x szer x wys)
 
 
Kontener wykonany jest z płyt warstwowych o poszyciu z blachy stalowej ocynkowanej i malowanej proszkowo, wsparty na kształtownikach w ramie ze stali kwasoodpornej. Ten układ tworzy konstrukcję płytowo-ramową. Zarówno płyty jak i rama kontenera są elementami nośnymi połączonymi w integralną całość. Naroża kontenera są dodatkowo wykończone specjalistycznymi profilami stalowymi, pełniącymi funkcję izolacyjną oraz podnoszącymi walory estetyczne obiektu. Taka konstrukcja umożliwia zmniejszenie masy kontenera. Konstrukcja kontenera i wszystkie pozostałe elementy jak: drzwi wejściowe, wykończenia otworów technologicznych, kratki wentylacyjne stanowią ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą. Zewnętrzne i wewnętrzne płaszczyzny kontenera wykonane są z okładziny z blachy stalowej, cynkowanej zabezpieczone są wysokiej jakości materiałami lakierniczymi, zapewniającymi wieloletnią odporność na wpływ czynników zewnętrznych.
 
Dach wykonany jest w formie integralnej płyty warstwowej o odpowiednio wyprofilowanym spadku. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe. Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym - nośność podłogi 2000 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.
 

 
Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem.
 
Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.
 
Kontener techniczny typu SANDWICH wymaga podpiwniczenia.
 
Izolacja termiczna
 
Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,3 W/m2/K.
 
Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim .Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.
 
Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75