MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Moduł techniczny Compact

Wymiary:  
Compact E: 2000 x 75 x 2005 (dł x szer x wys)
Compact M bez dodatkowego modułu: 2610 x 90 x 2200 (dł x szer x wys)
Compact M z dodatkowym modułem: 3860 x 90 x 2200 (dł x szer x wys)
 
 
Moduł wykonany jest w całości ze stali kwasoodpornej (rama profilowana jak i całe poszycie) ściany, dach jak i drzwi malowane dodatkowo w celu efektu wizualnego. Poszycie modułu wewnątrz wygłuszono wyklejając je specjalnym materiałem izolacyjnym o wysokich parametrach izolacyjnych i wyciszeniowych. Dostęp do wnętrza techniki jaki sterowania wraz z wrzutnikami możliwy jest przez drzwi, które są zabezpieczone zamkiem ryglowym, a następnie kolejnym zamkiem w drzwiach pozwalając nam dopiero na dotarcie do całości sterowania wraz z kasetką pobranych monet. Konstrukcja modułu wysoce odporna na wandalizm. Wszystkie elementy łączne dostępne tylko od wewnątrz.
 
Moduł techniczny Compact montowany jest bezpośrednio na przygotowanym wcześniej podłożu. Media wprowadzane są od dołu do środka , co zabezpiecza przed wandalizmem i utratami energi w okresie zimowym. Moduł można ustawić pomiędzy stanowiskami jak i na zewnątrz całkowicie poza konstrukcją. Moduł Comoact ze względu na swoją budowę może być usytuowany bez zadzaszenia z uwagi na obudowę kwasoodporną dodatkowo zabezpieczoną warstwą lakieru. Transport odbywa się samochodowem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Moduł wyposażony w specjalne otwory zapewniające szybki rozładunek np.wózkiem widłowym.
 
Moduł techniczny Compact nie wymaga podpiwniczenia. Wskazane jest wykonanie cokołu w wysokości 10cm i 100cm szer. na całej długości miejsca posadowienia. Moduł po prawidłowym posadowieniu jest mocowany do podłoża, a otwory do rozładunku zostają zaślepione specjalnie do tego przygowowanymi nakładkami.
 
Izolacja termiczna
 
Mata wygłuszająca - materiał z którego wykonana jest mata powoduję tłumienie dźwięków, eliminuje drgania. odwrotna strona jest samoprzylepna. odporna na temperatury od -30°C do +120°C. Pianka poliuretanowa, bez chlorofluorowęglowodoworów. Pianka estrowa o gęstości 25 kg/m?, ognioodporna.
 
Maszynownia jest wyposażana w techniki B 3.0;, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim .Jest to nowoczesna i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni SB/Washanlage ? myjnie samoobsługowe.
 
Compact
 
Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych.
 
Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej cwconsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie CW Consulting z siedzibą we Włocławku przy ul.Toruńska 216.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności CW Consulting, między innymi :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności CW Consulting.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny CW Consulting jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej cwconsulting.pl w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez CW Consulting również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: biuro@cwconsulting.pl z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.