MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Auto Booster

 
Samoobsługowe myjnie samochodowe typu AUTO BOOSTER pozwolą na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów stacji benzynowych, właścicieli autokomisów i serwisów samochodowych w zakresie mycia samochodów osobowych i dostawczych. Trwałość, łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że myjki w krótkim czasie stają się rentowną inwestycją. Moduł może być doposażony w układ zmiękczania wody (opcja), który to w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie zużycia i reakcję detergentów, a co najważniejsze wpływa na efekt końcowy mycia pojazdu. Dostępne są 2-modele jeden z podgrzewem olejowym (DIESEL) i drugi elektrycznym. Samochodowe myjnie bezdotykowe mogą być dostarczone w barwach koncernów naftowych oraz z układami monetowymi lub żetonowymi. Wszystkie programy mogą pracować z zimną lub gorącą wodą. Woda ciepła o odpowiedniej temperaturze jest zawsze gotowa w pojemniku podgrzewu. W układzie pracy bez zmiękczacza wody istnieje możliwość zablokowania ostatniego programu płukania. W takim przypadku dla uzyskania lepszego efektu mycia w czwartym (ostatnim) programie podawany jest specjalny płyn AUTODRY ("osuszacz" - na powierzchni pojazdów nie pozostawia śladów po osadach z wody / nr.katalogowy produktu - 81175).
 
Zalety myjni bezdotykowej AUTO BOOSTER:
kompletna instalacja myjąca dla małej powierzchni
pompa z pełnymi ceramicznymi tłokami (standard)
myjnia przystosowana do pracy całorocznej na otwartej przestrzeni (system przeciw zamarzeniowy - Anti Frost) 
sterowanie poprzez programowalny sterownik logiczny (firmy Mitsubishi) 
zwarta i mocna obudowa, odporna na wandalizm (wykonana w całości ze stali nierdzewnej)
płynna regulacja cyklu pracy myjki oraz możliwość korzystania z 5 programów mycia (swobodne przejścia między programami)
możliwość pracy ze szczotką (montowana bezpośrednio na lancę - standard) 
programowalny wrzutnik monet/żetonów z funkcją uczenia się (standard)
możliwość podawania trzech różnych środków myjących (standard)
kocioł grzewczy EcoPower o wysokiej wydajności (standard)
sprawność nagrzewnicy powyżej 92% wpływa bezpośrednio na niskie zużycie paliwa
 
 
Wysposażenie
 
 
 
Dane techniczne
 
 
 
AUTO BOOSTER korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz wysokociśnieniowych. Ta maszyna to nie tylko skuteczne mycie, ale przede wszystkim niezawodność, niskie koszty eksploatacji i możliwość osiągania wysokich zysków.
 
AUTO BOOSTER jest maszyną tanią w eksploatacji, łatwą i szybką w serwisowaniu. Jest to najprostsze rozwiązanie z linii urządzeń samoobsługowych. Duży i czytelny programator pozwalający na wybór dowolnego programu oraz swobodne przejścia między nimi.
 
AUTO BOOSTER jest standardowo wyposażony w izolację termiczną całej obudowy jak i drzwi. W środku modułu znajduje się wentylator grzewczy, który nie dopuszcza do zamarznięcia roboczych elementów urządzenia dzięki zamontowanemu wewnątrz czujnikowi temperatury. Czujnik niskiego stanu oleju montowany bezpośrednio w pompie. Automatyczny START/STOP. Takie rozwiązania wyróżniają NAS wśród tej grupy urządzeń.


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75