MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Kontener Techniczny BETON BC6

Wymiary: 6000 x 3000 x 3000 (dł x szer x wys)
 
 
Kontener betonowy charakteryzuje się:
Mocną i trwałą konstrukcją;
Skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym;
Dobrą izolacyjnością termiczną;
Bardzo dobrą izolacyjnością wilgotnościową;
Wyjątkową trwałością i estetycznym wyglądem przez wiele długich lat.
 
Zasadnicze, konstrukcyjne elementy kontenerów wykonane są z betonu drobnoziarnistego B 25 z dodatkiem plastyfikatora. Kontener wykonany jest jako monolit, zbrojony siatką stalową i zalewany jednorazowo, jako jeden element - bryła.
 

 
W celu odprowadzenia ładunków stosuje się obwodową szynę zbiorczą w postaci kątownika stalowego, umieszczonego w podstawie ścian kontenera.
 
Zewnętrzne elewacje zabezpieczone są przed erozją, wysokiej jakości pokryciem malarsko-tynkarskim uniemożliwiającymi przenikanie wilgoci. Faktury pokrycia zewnętrznego i jego kolorystyka zgodne są z wymaganiami architektów.
 
Wewnątrz ściany i sufit kontenera są izolowane. Wewnętrzna powłoka stanowiąca estetyczne wykończenie kontenera nie wymaga konserwacji i malowania.
 
Dach wykonany jako płyta profilowana o zmiennej grubości , z betonu B 25, zbrojonego stalą St500, St3S, 18G2. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją ( zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe). Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym - nośność podłogi 2500 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.
 
Izolacja termiczna:
 
Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,28 W/m2/K.
 
Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem i wymaga osadzenia na bardzo solidnych ławach betonowych.
 
Żelbetowa konstrukcja kontenera wraz z pozostałymi elementami jak: drzwi, szczelne wykończenia otworów technologicznych, obudowy ochronne zewnętrznego wyposażenia, stanowi pewną ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą.
 
Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.
 
Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim . Kontener BC6 pozwala także na instalację Pompy Ciepła ThermoWAP?, wraz z buforem magazynu wody. Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.
 
Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.
 
 
Standardowo stosujemy:
system zasilania z rozdzielnicą napięcia,
instalację wyrównania potencjałów zgodnie z wymogami ochrony przeciwporażeniowej oraz EMC,
oświetlenie wewnętrzne stałe - obwody jednofazowych gniazd wtyczkowych do zasilania odbiorników serwisowych - punkty podłączeń wyposażenia.
 
Istnieje możliwość montażu systemu alarmowego wewnątrz kontenera, systemu oświetlenia zewnętrznego z czujnikiem ruchu oraz innego wyposażenia wg wymagań odbiorcy.
 
Wloty wentylatorów w kontenerach zabezpieczone są żaluzjami grawitacyjnymi. Otwory wentylacyjne oraz zewnętrzne jednostki urządzeń zabezpieczane są przed włamaniem.
 
Normy jakie spełniają myjnie kontenerowe wraz z całym systemem technicznym WAP Nilfisk-ALTO CarWash:
 
Normy Niemieckie:
BGV A1 "Allgemeine Vorschriften"
BGV A2 "Elektrische Anlagen und Betriebsmittel"
BGV D15 "Arbeiten mit Flüssigkeitsstrahlern"
VDE 0701/0702: Prüfungen nach Instandsetzung und Änderung elektrischer Geräte und Wiederholungsprüfungen
Bundesimmissionsschutzgesetz (1. BImSchV) Durchführung der Messungen an Kleinfeuerungsanlagen nach ZIV, Arbeitsblatt Nr. 601
Feuerstättenverordnung
Wasserhaushaltsgesetzt (WHG)
DIN 57100/ VDE 0100
 
Normy międzynarodowe:
IEC 335-2-79
EN 60335-2-79
IEC-204 T1
EN 1717
EC-machine directive
EC-low tension directive
EC-directive EMV


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.