MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Kontener Techniczny SANDWICH

Wymiary: 4800 x 2106 x 2650 (dł x szer x wys)
 
 
Kontener wykonany jest z płyt warstwowych o poszyciu z blachy stalowej ocynkowanej i malowanej proszkowo, wsparty na kształtownikach w ramie ze stali kwasoodpornej. Ten układ tworzy konstrukcję płytowo-ramową. Zarówno płyty jak i rama kontenera są elementami nośnymi połączonymi w integralną całość. Naroża kontenera są dodatkowo wykończone specjalistycznymi profilami stalowymi, pełniącymi funkcję izolacyjną oraz podnoszącymi walory estetyczne obiektu. Taka konstrukcja umożliwia zmniejszenie masy kontenera. Konstrukcja kontenera i wszystkie pozostałe elementy jak: drzwi wejściowe, wykończenia otworów technologicznych, kratki wentylacyjne stanowią ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą. Zewnętrzne i wewnętrzne płaszczyzny kontenera wykonane są z okładziny z blachy stalowej, cynkowanej zabezpieczone są wysokiej jakości materiałami lakierniczymi, zapewniającymi wieloletnią odporność na wpływ czynników zewnętrznych.
 
Dach wykonany jest w formie integralnej płyty warstwowej o odpowiednio wyprofilowanym spadku. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe. Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym - nośność podłogi 2000 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.
 

 
Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem.
 
Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.
 
Kontener techniczny typu SANDWICH wymaga podpiwniczenia.
 
Izolacja termiczna
 
Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,3 W/m2/K.
 
Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim .Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.
 
Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75