MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Moduły Compact E i M

Moduł Compact E
 
Technika w module szafy jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla myjni 2 stanowiskowej, jak i dalszej rozbudowy w późniejszym czasie.
 
Compact E
 
Moduł Compact M
 
Technika w szafie jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla myjni 2 lub 3 stanowiskowej, jak i dalszej rozbudowy w późniejszym czasie.
 
Doskonała izolacja termiczno - akustyczna maszynowni względem otoczenia gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
 
Niespotykane bezpieczeństwo tego typu maszynowni od włamania i aktów wandalizmu. Trudna dostępność przez jakiekolwiek otwory. W przypadku innych myjni modułowych wrzutnik monet jak i sama kaseta na pieniądze są bezpośrednio na drzwiach co stosunkowo upraszcza ewentualną kradzież .
 
W przypadku Compactu dostęp do kasety na pieniądze jest z poziomu wnętrza maszyny bez możliwości podważenia z zewnątrz.
 
Wszystkie podzespoły techniczne są instalowane w naszej fabryce, gdzie są testowane i gotowe do natychmiastowego montażu i uruchomienia na placu u inwestora (montaż techniki zajmuje tylko 8-12 godz).
 
Compact M
 
System pomp i dozowania środków chemicznych
 
Pompy i elementy dozujące środki chemiczne zostały zaprojektowane jako niezależne, pojedyncze moduły dla każdego stanowiska mycia osobno, dlatego woda i środki chemiczne mogą być kontrolowane i dozowane indywidualnie. Pompy wysokiego ciśnienia są automatycznie odłączane, gdy osoba myjąca nie trzyma spustu pistoletu w pozycji włączonej. Można także regulować wydajność pracy pomp (wydatek wody). Dzięki tym cechom cały system jest bardzo oszczędny. Konstrukcja modułowa oraz najwyższa jakość to podstawa dla nowoczesnych, profesjonalnych systemów mycia zapewniających inwestorom zysk.
 
Systemy takie mogą być instalowane i modyfikowane według bieżących potrzeb - (moduł techniczny składa się jeden do drugiego jak klocki "LEGO").


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75