MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Myjnie automatyczne - LKW

Oferujemy Państwu myjnie automatyczne LKW przeznaczone do mycia samochodów ciężarowych oraz różnego rodzaju pojazdów dużej wielkości firmy TAMMERMATIC.

Optymalna zdolność czyszczenia parków środków przewozowych profili standardowych i nieregularnych.

Nowa myjnia pojazdów użytkowych Nilfisk Advance oferuje przedsiębiorstwom działających w zakresie czyszczeniu dużych pojazdów najnowocześniejszą technologię i spełnia, poprzez wielorakość różnych zastosowań, rozległe wymagania. Najwyższej klasy modele łączą w sobie nowoczesne techniki mycia ze szczotkami oraz bez szczotek i służą do czyszczenia wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów do ciągników i przyczep o skomplikowanych kształtach.

Wyjątkowa wydajność czyszczenia pojazdów, o trudnym do czyszczenia kształcie.

Myjnia pojazdów użytkowych dysponuje systemami wstępnego mycia pojazdu oraz mycia wysokim ciśnieniem z oscylującymi jednostkami dysz pełnostrumieniowych, które zapewniają najlepszą możliwość czyszczenia pojazdów zbiornikowych i śmieciarek oraz innych pojazdów trudnych do czyszczenia, o skomplikowanych kształtach. Dla zastosowań standardowych myjnia pojazdów użytkowych może zostać wyposażona w konwencjonalne płaskie dysze wysokociśnieniowe.

Istotnym elementem jest - mycie wysokim ciśnieniem

Pojazdy transportowe mają wiele obszarów, które są poza zasięgiem szczotek. Dlatego też zrozumiałe jest, że mycie wysokociśnieniowe przy oczyszczaniu dużych pojazdów odgrywa ważną rolę. Ponadto strumień wysokiego ciśnienia wody usuwa piasek i inne grubsze cząstki, które mogą porysować warstwę powłoki lakieru pojazdu podczas czyszczenia szczotką. Seria Ultima wykorzystuje zarówno tradycyjne dysze płasko natryskowe służące do standardowego czyszczenia jak i nowoczesne techniki dysz  pełno strumieniowych, które z kolei służą do wymagających zastosowań.

Dysze pełnostrumieniowe - dla daleko sięgającego skutecznego czyszczenia 

Model płaskiego natrysku jest idealny dla krótkich i średnich odległości. Jednak model natrysku pełnostrumieniowego jest bardziej wydajny przy większych odległościach. Modele myjni pojazdów użytkowych dysponują jednostkami natrysku wysoko ciśnieniowego z 3 równoległymi dyszami pełnostrumieniowymi. Strumień wody tworzy na docelowej powierzchni jednolity obszar oddziaływania.

Technologia potrójnie pokrywającej oscylacji dla ulepszonego czyszczenia

Prostopadły strumień boczny czyści boki od progów drzwiowych do dachu. W celu dalszego polepszenia wydajności czyszczenia strumienienie oscylują w górę i w dół, tak aby zachodziły na siebie. Podobnie wychyla się do boku strumień wody pod wysokim ciśnieniem na obrotowej głowicy. Strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem z dyszy głowicy obrotowej czyści się powierzchnie pionowe i poziome od zderzaka do zderzaka. Koliste ruchy głowicy oraz boczne ruchy oscylujące kierują daleko sięgający strumień wody do rogów pojazdu, które leżą poza zasięgiem szczotek.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75