MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Myjnie specjalistyczne

W ofercie CW CONSULTING budowa i serwis, nie może zabraknąć myjni służących do celów przemysłowych oraz myjni specjalistycznych do mycia podwozi ciężkich pojazdów przemysłowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć szeroką gamę urządzeń dostosowanych do mycia każdego rodzaju powierzchni i sprzętu.

Myjnie specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo indywidualną ofertę dla indywidualnych zapotrzebowani. Jedną z takich propozycji jest oferta dla obsługi wojska i mycia sprzętu powracającego z poligonu. Zbudowaliśmy także myjnie mobilne dla wojska, gdzie sprzęt jest zabierany na poligon i tam rozkładany. Budujemy indywidualne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb.

Nasza firma podejmuje się różnych rozwiązań nietypowych i specjalnych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy myjni jesteśmy w stanie Państwu zaproponować zarówno modyfikacje standardowych urządzeń jak i zupełnie nowe rozwiązania pod konkretne potrzeby i wymagania.

Potrzeba mycia ciężko zabrudzonych pojazdów gąsiennicowych spowodowane koniecznością zastosowania rozwiązań nietypowych i indywidualnych. Budujemy stanowiska z użyciem pełnej automatyki jak i sterowania ręcznego, wykorzystując jako element wykonawczy armatki wodne (stosowane w wozach bojowych straży pożarnej) oraz prądownic (jako moduł uzupełniający stosowany do domywania). Zarówno armatki jak i prądownice umieszczone są po obydwu stronach pola myjni, co pozwala na szybsze umycie pojazdu bez konieczności przemieszczania go w trakcie mycia (obracania). Zastosowane systemy bezpieczeństwa nie dopuszczają do jednoczesnej pracy jakiegokolwiek modułu, jeśli pracuje któraś z armatek.

Wyjątkiem jest praca w systemie automatycznym, kiedy położenie armatek i rozproszenie strumienia jest zablokowane i stałe. W tym wypadku pracują jednocześnie obydwie armatki a ich pracą zawiaduje specjalny system radarowy rozeznający ruch pojazdu w obszarze mycia.

Myjnia pracuje w układzie w 100% zamkniętym. Usunięte zanieczyszczenia spływają do przyległego zbiornika. Oczyszczona woda jest kierowana z powrotem do mycia a opadłe zanieczyszczenia są okresowo usuwane poza obszar zbiornika.

Podejmujemy wyzwania, których nie podjęli inni!CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.