MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Myjnie specjalistyczne

W ofercie CW CONSULTING budowa i serwis, nie może zabraknąć myjni służących do celów przemysłowych oraz myjni specjalistycznych do mycia podwozi ciężkich pojazdów przemysłowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć szeroką gamę urządzeń dostosowanych do mycia każdego rodzaju powierzchni i sprzętu.

Myjnie specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo indywidualną ofertę dla indywidualnych zapotrzebowani. Jedną z takich propozycji jest oferta dla obsługi wojska i mycia sprzętu powracającego z poligonu. Zbudowaliśmy także myjnie mobilne dla wojska, gdzie sprzęt jest zabierany na poligon i tam rozkładany. Budujemy indywidualne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb.

Nasza firma podejmuje się różnych rozwiązań nietypowych i specjalnych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy myjni jesteśmy w stanie Państwu zaproponować zarówno modyfikacje standardowych urządzeń jak i zupełnie nowe rozwiązania pod konkretne potrzeby i wymagania.

Potrzeba mycia ciężko zabrudzonych pojazdów gąsiennicowych spowodowane koniecznością zastosowania rozwiązań nietypowych i indywidualnych. Budujemy stanowiska z użyciem pełnej automatyki jak i sterowania ręcznego, wykorzystując jako element wykonawczy armatki wodne (stosowane w wozach bojowych straży pożarnej) oraz prądownic (jako moduł uzupełniający stosowany do domywania). Zarówno armatki jak i prądownice umieszczone są po obydwu stronach pola myjni, co pozwala na szybsze umycie pojazdu bez konieczności przemieszczania go w trakcie mycia (obracania). Zastosowane systemy bezpieczeństwa nie dopuszczają do jednoczesnej pracy jakiegokolwiek modułu, jeśli pracuje któraś z armatek.

Wyjątkiem jest praca w systemie automatycznym, kiedy położenie armatek i rozproszenie strumienia jest zablokowane i stałe. W tym wypadku pracują jednocześnie obydwie armatki a ich pracą zawiaduje specjalny system radarowy rozeznający ruch pojazdu w obszarze mycia.

Myjnia pracuje w układzie w 100% zamkniętym. Usunięte zanieczyszczenia spływają do przyległego zbiornika. Oczyszczona woda jest kierowana z powrotem do mycia a opadłe zanieczyszczenia są okresowo usuwane poza obszar zbiornika.

Podejmujemy wyzwania, których nie podjęli inni!CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75