MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Myjnie szynowe

Konfiguracja myjni jest zawsze indywidualnie dobierana do oczekiwań i potrzeb inwestora. Różnorodność powoduje, że prawie każdy system jest inny i dlatego nie jest możliwe przedstawienie typowego rozwiązania.

myjnie specjalistyczne

Myjnie automatyczne-portalowe są systemem samojezdnych portali, gdzie tramwaj wjeżdża do obszaru mycia i zatrzymuje się. Następnie jest myty przez dwa osobne portale boczne, działające na całej długości. Myte mogą być pojazdy jedno- jak i wieloczłonowe. W specjalnych zastosowaniach może zostać opracowana także do mycia składów kolejowych lub trolejbusów.

Proces mycia w myjniach automatycznych-portalowych jest sterowany automatycznie przez lokalną jednostkę sterującą. Operacja mycia jest wykonywana gdy pojazd jest zaparkowany, a system myjący porusza się po przeznaczonych dla niego szynach. Pozwala to na umycie boków, przodu i tyłu oraz przestrzeni pomiędzy (np.wagonami), obrotami szczotek po naniesieniu detergentu z wodą. W specjalnych warunkach myjnia może pracować jako myjnia stacjonarna (przejazdowa). Na przykład w programie mycia szybkiego – tylko boków.

Portale poruszają się po szynach o wielkości odpowiedniej do przenoszonego obciążenia i długości dostosowanej do długości pojazdu myjącego (np.tramwaju lub pociągu). Mocowanie szyn odbywa się za pomocą przytwierdzenia ich do podłoża za pomocą kołków i podkładek w ten sposób, by umożliwić pod szynami przepływ wody. Napęd odbywa się przez zespoły napędowe, połączone przez przetworniki częstotliwościowe (falowniki).

Każdy portal posiada zabezpieczenie przeciw przewróceniu.

Wszystkie obwody sterujące zasilane są napięciem 24 VDC. Silniki zabezpieczone są bezpiecznikami przeciążeniowymi i zwarciowymi.

Konfiguracja, nadzór i wizualizacja pracy myjni odbywa się poprzez specjalizowane oprogramowanie opracowane dla myjni pojazdów z trakcją. Może on pracować zarówno lokalnie jak i w różnych „Centrach nadzoru”, w tym również jako zdalnie sterowany i monitorowany. Oprogramowanie obejmuje wszystkie istotne elementy w celu kontroli pracy i obsługi myjni. Również systemy pomocnicze takie jak recykling wody i stacja demineralizacji. Systemy uwzględniają rejestrację i wyświetlanie stanów alarmowych. System może zawierać również narzędzie do zdalnej diagnostyki poprzez Internet

Prosimy o kierowanie do nas zapytań z podaniem podstawowych informacji.

 CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75