MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

O firmie

 

Jesteśmy jedynym oficjalnym Przedstawicielem i Partnerem w Polsce firmy Nilfisk GMBH - Grupa ALTO dział CarWash Systems (ALTO Deutschland Gmbh dział CarWash Division), która jest w grupie Nilfisk-ALTO i znajduje się od 54 lata w tej samej miejscowości - Bellenberg na południu Niemiec, gdzie Guido Oberdorfer stworzył i rozpoczął swoją działalność pod znaną do dzisiaj marką Wap. Pamiętając o rozbudowie zgodnie z obowiązującymi standardami światowymi jak i tradycjami koncernu.

Doradzamy, konfigurujemy, sprzedajemy, budujemy, nadzorujemy i serwisujemy produkty tej firmy.

Koncern Nilfisk-Advance A/S jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących o zasięgu ogólnoświatowym już od 1906 roku.
Działalność firmy koncentruje się głównie na rynku komercyjnym i obsłudze profesjonalnych firmy sprzątających. Produkty są sprzedawane pod wieloma markami, w tym markami własnymi Nilfisk i Viper, jak i szeregiem marek regionalnych i lokalnych, takich jak Advance, Alto, Clarke, Egholm i Tammermatic.
Dział Nilfisk-ALTO, działa w segmencie CarWash Myjnie Samoobsługowe, już od ponad 46 lat (jako sukcesor marki Wap® - od 1957 roku), co daje doskonałą rekomendację dla inwestorów pragnących stworzyć własny i niepowtarzalny biznes.
Oferta produktowa CarWash obejmuje szeroką gamę urządzeń związanych z czyszczeniem pojazdów, począwszy od myjek wysokociśnieniowych, odkurzaczy różnego rodzaju i typu poprzez stacjonarne myjnie samochodowe Samoobsługowe, Portalowe aż po kompleksowe systemy myjni specjalistycznych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży i innowacyjnym produktom jakie oferujemy, jesteśmy uznawani przez odbiorców za firmę, ciągle podnoszącą standardy, poziom i jakości oferowanych usług.

Kolejnym produktem jaki oferujemy są urządzenia Tammermatic Group, która jest globalną firma high-tech, która produkuje systemy mycia automatycznego dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, przewozów kolejowych i tramwajowych oraz różnych urządzeń specjalistycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalne rezultaty dla każdego projektu.
Tammermatic Group powstała przy INTERCLEAN Equipment, Inc. oraz Tammermatic Oy (myjnie dla wojska, myjnie budowlane), które połączyły się w 2008 roku. Tammermatic powstała w Tampere, w Finlandii, w 1966 roku i jest znany jako jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych pionierów myjni samochodowych na świecie.
Urządzenia INTERCLEAN Equipment powstawały w Ann Arbor, Michigan, USA od 1984 roku i wyrosły na największego producenta na świecie od ciężkiego i specjalistycznego sprzętu do mycia pojazdów.
Wspólnie Tammermatic i INTERCLEAN (myjnie specjalistyczne) zawierają globalny zespół ekspertów mycia. W rezultacie Tammermatic Grupa oferuje swoim klientom najlepsze i najbardziej kompleksowe usługi mycia w świecie. 

Usługi mycia samochodów stanowią znaczną część działalności Stacji Paliw, warsztatów i innych usług, jak również i sieci sklepów. W niektórych gałęziach biznesowych jest nawet najważniejszym źródłem dochodów.
Rynek branży motoryzacyjnej jest jednym z najbardziej rozwijającym się rynkiem na świecie. Branża motoryzacyjna jest bardzo dynamiczną gałęzia przemysłu, potrzebuje takich rozwiązań jakie to my dzisiaj proponujemy. Szybkie i niezawodne maszyny mogą znacząco zwiększyć możliwości mycia w sezonie.
Doskonały efekt mycia i przyjemne doświadczenie mycia zwiększa zadowolenie klienta i pomaga przekonać klienta do ponownego odwiedzenia danej lokalizacji.

Pełnomocnictwo

Gwarantujemy sprawność techniczną i niezawodne partnerstwo 

Urządzenia jakie proponujemy są tworzone od ponad pięćdziesięciu lat. Są tworzone z doświadczeniem, które zostało zdobyte przez lata w projektowaniu i produkcji urządzeń dla myjni pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i systemów mycia pojazdów ciężkich. Oferujemy naszym klientom innowacje techniczne i niezawodną współpracę w branży myjni.

Zawsze dążymy do zapoznania się z potrzebami naszych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby pracować bardzo z klientem, aby znaleźć najlepsze rozwiązania indywidualne.

Naszą dewizą jest zawsze, aby pomóc naszym klientom i osiągnąć lepsze wyniki z mycia samochodów.

 

Nasze motto przewodnie brzmi :

„SUKCES DZIĘKI INNOWACJI”.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.