MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe - CW Consulting : Ni
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

O firmie

 

Jesteśmy jedynym oficjalnym Przedstawicielem i Partnerem w Polsce firmy Nilfisk GMBH - Grupa ALTO dział CarWash Systems (ALTO Deutschland Gmbh dział CarWash Division), która jest w grupie Nilfisk-ALTO i znajduje się od 54 lata w tej samej miejscowości - Bellenberg na południu Niemiec, gdzie Guido Oberdorfer stworzył i rozpoczął swoją działalność pod znaną do dzisiaj marką Wap. Pamiętając o rozbudowie zgodnie z obowiązującymi standardami światowymi jak i tradycjami koncernu.

Doradzamy, konfigurujemy, sprzedajemy, budujemy, nadzorujemy i serwisujemy produkty tej firmy.

Koncern Nilfisk-Advance A/S jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących o zasięgu ogólnoświatowym już od 1906 roku.
Działalność firmy koncentruje się głównie na rynku komercyjnym i obsłudze profesjonalnych firmy sprzątających. Produkty są sprzedawane pod wieloma markami, w tym markami własnymi Nilfisk i Viper, jak i szeregiem marek regionalnych i lokalnych, takich jak Advance, Alto, Clarke, Egholm i Tammermatic.
Dział Nilfisk-ALTO, działa w segmencie CarWash Myjnie Samoobsługowe, już od ponad 46 lat (jako sukcesor marki Wap® - od 1957 roku), co daje doskonałą rekomendację dla inwestorów pragnących stworzyć własny i niepowtarzalny biznes.
Oferta produktowa CarWash obejmuje szeroką gamę urządzeń związanych z czyszczeniem pojazdów, począwszy od myjek wysokociśnieniowych, odkurzaczy różnego rodzaju i typu poprzez stacjonarne myjnie samochodowe Samoobsługowe, Portalowe aż po kompleksowe systemy myjni specjalistycznych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży i innowacyjnym produktom jakie oferujemy, jesteśmy uznawani przez odbiorców za firmę, ciągle podnoszącą standardy, poziom i jakości oferowanych usług.

Kolejnym produktem jaki oferujemy są urządzenia Tammermatic Group, która jest globalną firma high-tech, która produkuje systemy mycia automatycznego dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, przewozów kolejowych i tramwajowych oraz różnych urządzeń specjalistycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalne rezultaty dla każdego projektu.
Tammermatic Group powstała przy INTERCLEAN Equipment, Inc. oraz Tammermatic Oy (myjnie dla wojska, myjnie budowlane), które połączyły się w 2008 roku. Tammermatic powstała w Tampere, w Finlandii, w 1966 roku i jest znany jako jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych pionierów myjni samochodowych na świecie.
Urządzenia INTERCLEAN Equipment powstawały w Ann Arbor, Michigan, USA od 1984 roku i wyrosły na największego producenta na świecie od ciężkiego i specjalistycznego sprzętu do mycia pojazdów.
Wspólnie Tammermatic i INTERCLEAN (myjnie specjalistyczne) zawierają globalny zespół ekspertów mycia. W rezultacie Tammermatic Grupa oferuje swoim klientom najlepsze i najbardziej kompleksowe usługi mycia w świecie. 

Usługi mycia samochodów stanowią znaczną część działalności Stacji Paliw, warsztatów i innych usług, jak również i sieci sklepów. W niektórych gałęziach biznesowych jest nawet najważniejszym źródłem dochodów.
Rynek branży motoryzacyjnej jest jednym z najbardziej rozwijającym się rynkiem na świecie. Branża motoryzacyjna jest bardzo dynamiczną gałęzia przemysłu, potrzebuje takich rozwiązań jakie to my dzisiaj proponujemy. Szybkie i niezawodne maszyny mogą znacząco zwiększyć możliwości mycia w sezonie.
Doskonały efekt mycia i przyjemne doświadczenie mycia zwiększa zadowolenie klienta i pomaga przekonać klienta do ponownego odwiedzenia danej lokalizacji.

Pełnomocnictwo

Gwarantujemy sprawność techniczną i niezawodne partnerstwo 

Urządzenia jakie proponujemy są tworzone od ponad pięćdziesięciu lat. Są tworzone z doświadczeniem, które zostało zdobyte przez lata w projektowaniu i produkcji urządzeń dla myjni pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i systemów mycia pojazdów ciężkich. Oferujemy naszym klientom innowacje techniczne i niezawodną współpracę w branży myjni.

Zawsze dążymy do zapoznania się z potrzebami naszych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby pracować bardzo z klientem, aby znaleźć najlepsze rozwiązania indywidualne.

Naszą dewizą jest zawsze, aby pomóc naszym klientom i osiągnąć lepsze wyniki z mycia samochodów.

 

Nasze motto przewodnie brzmi :

„SUKCES DZIĘKI INNOWACJI”.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75