MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

System modułu pomp

Pompy i elementy dozujące środki chemiczne zostały zaprojektowane jako niezależne, pojedyncze moduły dla każdego stanowiska mycia osobno, dlatego woda i środki chemiczne mogą być kontrolowane i dozowane indywidualnie .
 
Pompy wysokiego ciśnienia są automatycznie odłączane, gdy osoba myjąca nie trzyma spustu pistoletu w pozycji włączonej. Można także regulować wydajność pracy pomp (wydatek wody). Dzięki tym cechom cały system jest bardzo oszczędny.
 
Konstrukcja modułowa oraz najwyższa jakość to podstawa dla nowoczesnych, profesjonalnych systemów mycia zapewniających inwestorom zysk.
 
Systemy takie mogą być instalowane i modyfikowane według bieżących potrzeb-(moduł techniczny składa się jeden do drugiego jak klocki "LEGO").
 
Myjnie samoobsługowe WAP Nilfisk-ALTO CarWash Systems są w 100% oparte na chemii płynnej co znacznie przedłuża żywotność samej myjni oraz co najważniejsze gwarantuje idealnie dokładne i zawsze powtarzalne dozowanie czego nie zapewnia system proszkowy.
 
Jako JEDYNY PRODUCENT MYJNI SAMOOBSŁUGOWYCH stosujemy system maksymalnej integracji jednostki - stanowiska mycia.
 
Jeden BLUE BOX to kompletne stanowisko mycia z własnym systemem sterowania i dozowania. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną konfigurację myjni, łatwą rozbudowę i awaryjność ograniczoną do minimum. W przypadku awarii nie działa jedno konkretne stanowisko, pozostałe pracują bez przerwy. Nie ma ryzyka, że jeżeli awarii ulegnie system dozowania lub sterowania to zamknięta będzie cała myjnia. System BLUE BOX jest instalowany zarówno w myjniach kompaktowych jak i kontenerowych co zapewnia pełną kompatybilność części zamiennych i obsługi serwisowej.
 
Cechy charakterystyczne tego systemu:
Doskonały rezultat mycia a tym samym zadowoleni klienci.
Niezwykle oszczędne zużycie wody i środków chemicznych.
Niskie koszty utrzymania i serwisu z uwagi na bardzo trwałe elementy.
Zredukowane ryzyko zatrzymania pracy całej myjni (ewentualnie 1 stanowisko mycia).
Najwyższe bezpieczeństwo zachowania ciągłości pracy myjni.
 
System mycia z dozowaniem chemii płynnej na myjniach naszej firmy Wap Nilfisk-ALTO CarWash
 
Użytkownik myjni dokonuje mycia pojazdu na wielostanowiskowej myjni samoobsługowej za pomocą lancy ciśnieniowej (ciśnienie robocze 85 - 115BAR),lub niskociśnieniowo używając lancy zakończonej szczotką , ciepłą wodą do 65C., z detergentem, programami woskowania - konserwacji pojazdu, oraz płukania wodą osmotyczną zdemineralizowaną. Myjnia składa się z kilku stanowisk myjących na które wjeżdża samochód. Właściciel pojazdu wrzuca odpowiednią ilość monet lub korzysta z klucza kodowego, wybiera program mycia i używając lancy ciśnieniowej myje swój pojazd. Dzięki estetyce i funkcjonalności stanowiska mycia użytkownicy przywiązują się do konkretnej Myjni. Mycie wykonywane jest przez właściciela pojazdu co sprawia, że auto jest zawsze domyte - nikt inny jak sam właściciel nie zrobi tego lepiej - każde auto brudzi się inaczej, w innych miejscach.
 
Płatności odbywa się monetami o nominałach 1zł, 2zł, 5zł, żetonem lub przy użyciu klucza chipowego. Opłatę pobiera się za jednostkę czasu pracy myjni np. 1 min. kosztuje 1zł, 1,20zł lub 1,50 zł w zależności od właściciela myjni jak duży zysk chce generować. Wielofunkcyjność myjni pozwala na umycie roweru, motocykla, przyczepy, wysokiego samochodu dostawczego, samochodu terenowego, auta z bagażnikiem na dachu bez konieczności demontażu. Czas mycia średnio wynosi około 6?8 minut.
 
Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu wody, profilowi końcówki lancy ciśnieniowej i elektronicznemu dozowaniu chemii płynnej, myjnia samoobsługowa jest najoszczędniejszym i najbardziej proekologicznym systemem mycia jaki kiedykolwiek zbudowano. Kombinacja czasu, temperatury, ciśnienia i detergentu sprawia, że auto jest idealnie umyte przy minimalnym wydatku energii i wody.
 
Cechą myjni samoobsługowej jest fakt, że użytkownik myje często tylko te elementy, które są brudne np. tylko drzwi auta lub szyby płacąc za tą usługę np. 2 - 3 zł. W myjniach portalowych szczotkowych zapłaciłby za cały program mycia i umyłby całe auto pomimo, iż nie było takiej potrzeby. Czas mycia pojazdu zależy od stopnia zabrudzenia, a to uwydatnia wpływ na oszczędności wody w skali setek kierowców. Na danym obszarze myjnia "zbiera" klientów w promieniu 5-10 km.
 
Podstawowe dane techniczne:
 • Ciśnienie robocze: 95 - 115 bar (zmienne, dzięki zastosowaniu Falowników);
 • Dozowanie chemii pompami membranowymi (dozowanie kropelkowe)
 • Odłączanie dopływu wody
 • Uchwyt na lancę i wanna na szczotkę
 • Przyłącze elektryczne: 3N400 V/50Hz - 5,5 kW
 • Podgrzewanie 33,5 KW, kocioł na gorącą wodę.
 • Zawiera system zabezpieczający przed osadem wapienny
 • Bezstopniowa prędkość obrotowa systemu wysokiego ciśnienia
 • mniejsze zużycie wody, prądu, chemii i energii grzewczej
 • oprogramowanie pod klienta
 • nowy system wysokiego ciśnienia
 • działa cicho oraz wolno się zużywa
 • zwiększony czas pracy
 • optymalny dostęp
 • łatwa konserwacja i niskie koszty serwisowe
 • jasna i szybka analiza błędów
 • nowy system sterowania pomp
 • "łagodny rozruch" pomp w celu wydłużenia żywotności poszczególnych elementów
 • zredukowana siła odrzutu wygodna dla myjących
 • nowa redukcja ciśnienia zapewniająca funkcjonalność w każdej sytuacji
 • nowy pulpit sterujący dla trzeciego stanowiska
 • większy wyświetlacz informacyjny
 • do 6 programów plus dodatkowe 3 opcje 


CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.