Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro

O firmie

Jesteśmy jedynym oficjalnym Przedstawicielem i Partnerem w Polsce firmy Nilfisk GmbH - Grupa ALTO dział CarWash Systems (ALTO Deutschland GmbH dział CarWash), która jest w grupie Nilfisk-ALTO i znajduje się od 54 lata w tej samej miejscowości - Bellenberg na południu Niemiec, Pan Guido Oberdorfer stworzył i rozpoczął swoją działalność pod znaną do dzisiaj marką Wap

Pamiętając o rozbudowie zgodnie z obowiązującymi standardami światowymi jak i tradycjami koncernu.

Doradzamy, sprzedajemy budujemy, nadzorujemy i serwisujemy produkty z działu Car Wash System.

Koncern Nilfisk-Advance A/S jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących o zasięgu ogólnoświatowym już od 1906 roku.

Działalność firmy koncentruje się głównie na rynku komercyjnym i obsłudze profesjonalnych firmy

sprzątających. Produkty są sprzedawane pod wieloma markami, w tym markami własnymi Nilfisk i Viper, jak i szeregiem marek regionalnych i lokalnych, takich jak Advance, Alto, CFM, Clarke, Egholm i Tammermatic.

Dział Nilfisk-ALTO, działa w segmencie CarWash myjnie Samoobsługowe, już od ponad 46 lat (jako sukcesor marki Wap® - już od 1957 roku), co daje doskonałą rekomendację dla inwestorów pragnących stworzyć własny i niepowtarzalny biznes.

Oferta produktowa CarWash obejmuje szeroką gamę urządzeń związanych z czyszczeniem pojazdów, począwszy od myjek wysokociśnieniowych, odkurzaczy różnego rodzaju i typu poprzez stacjonarne myjnie samochodowe Samoobsługowe, Portalowe aż po kompleksowe systemy myjni specjalistycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży i innowacyjnym produktom jakie oferujemy, jesteśmy uznawani przez odbiorców za firmę, ciągle podnoszącą standardy, poziom i jakości oferowanych usług.

Kolejnym produktem jaki oferujemy są urządzenia Tammermatic Group, która jest globalną firma high-tech, która produkuje systemy mycia pojazdów dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, przewozów kolejowych flot i różnych urządzeń specjalistycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalne rezultaty dla każdego projektu.

Tammermatic Group powstała przy INTERCLEAN Equipment, Inc. oraz Tammermatic Oy, które połączyły się w 2008 roku. Tammermatic powstała w Tampere, w Finlandii, w 1966 roku i jest znany jako jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych pionierów myjni samochodowych na świecie.

Urządzenia INTERCLEAN Equipment powstawały w Ann Arbor, Michigan, USA od 1984 roku i wyrosły na największego producenta na świecie od ciężkiego i specjalistycznego sprzętu do mycia pojazdów.

Wspólnie Tammermatic i INTERCLEAN zawierają globalny zespół ekspertów mycia. W rezultacie

Tammermatic Grupa oferuje swoim klientom najlepsze i najbardziej kompleksowe usługi mycia w świecie.

Usługi mycia samochodów stanowią znaczną część działalności Stacji Paliw, warsztatów i innych usług, jak również i sieci sklepów. W niektórych gałęziach biznesowych jest nawet najważniejszym źródłem dochodów.

Rynek branży motoryzacyjnej jest jednym z najbardziej rozwijającym się rynkiem na świecie. Branża

motoryzacyjna jest bardzo dynamiczną gałęzią przemysłu i potrzebuje takich rozwiązań jakie to my dzisiaj proponujemy. Szybkie i niezawodne maszyny mogą znacząco zwiększyć możliwości mycia w sezonie. Doskonały efekt mycia i przyjemne doświadczenie mycia zwiększa zadowolenie klienta i pomaga przekonać klienta do ponownego odwiedzenia danej lokalizacji.

Pełnomocnictwo

Gwarantujemy sprawność techniczną i niezawodne partnerstwo

Urządzenia jakie proponujemy są tworzone od ponad pięćdziesięciu lat. Są tworzone z doświadczeniem, które zostało zdobyte przez lata w projektowaniu i produkcji urządzeń dla myjni pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i systemów mycia pojazdów ciężkich. Oferujemy naszym klientom innowacje techniczne i niezawodną współpracę w branży myjni.

Zawsze dążymy do zapoznania się z potrzebami naszych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby pracować bardzo z klientem, aby znaleźć najlepsze rozwiązania indywidualne. Naszą dewizą jest zawsze, aby pomóc naszym klientom i osiągnąć lepsze wyniki z mycia samochodów.

 

Nasze motto przewodnie brzmi :

„SUKCES DZIĘKI INNOWACJI”.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Barska 12J
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Menu strony

Realizacje
Kontakt