Budujemy i serwisujemy myjnie wszystkich typów

myjnie automatyczne

Myjnie służące do celów przemysłowych oraz myjnie specjalistyczne do mycia podwozi ciężkich pojazdów przemysłowych. Myjnie te wykorzystywane są w przemyśle górniczym (wydobywczym), na polach naftowych i gazowych, w myciu ciężkiego sprzętu, w myciu sprzętu wojskowego. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć szeroką gamę urządzeń dostosowanych do mycia każdego rodzaju powierzchni i sprzętu.

myjnie automatyczne

Myjnie specjalistyczne

W ofercie CW CONSULTING budowa i serwis, nie może zabraknąć myjni służących do celów przemysłowych oraz myjni specjalistycznych do mycia podwozi ciężkich pojazdów przemysłowych.

Myjnie szynowe

Konfiguracja myjni jest zawsze indywidualnie dobierana do oczekiwań i potrzeb inwestora. Różnorodność powoduje, że prawie każdy system jest inny i dlatego nie jest możliwe przedstawienie typowego rozwiązania.

Myjnie automatyczne - LKW

Oferujemy Państwu myjnie automatyczne LKW przeznaczone do mycia samochodów ciężarowych oraz różnego rodzaju pojazdów dużej wielkości firmy TAMMERMATIC.

Myjnie portalowe - PKW

Oferowana przez naszą firmę seria T700 portalowych myjni samochodowych znanej i cenionej firmy TAMMERMATIC to opracowana myjnia nowego typu. Ultranowoczesna seria T700 przyćmiewa wszystkie poprzednie myjnie pod względem jakości oraz szybkości czyszczenia pojazdów.

+48 730 65 30 30

Myjnie automatyczne

Myjnie specjalistyczne

Opis

W ofercie CW CONSULTING budowa i serwis, nie może zabraknąć myjni służących do celów przemysłowych oraz myjni specjalistycznych do mycia podwozi ciężkich pojazdów przemysłowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć szeroką gamę urządzeń dostosowanych do mycia każdego rodzaju powierzchni i sprzętu.

Myjnie dla wojska

W naszej ofercie znajdziecie Państwo indywidualną ofertę dla indywidualnych zapotrzebowani. Jedną z takich propozycji jest oferta dla obsługi wojska i mycia sprzętu powracającego z poligonu. Zbudowaliśmy także myjnie mobilne dla wojska, gdzie sprzęt jest zabierany na poligon i tam rozkładany. Budujemy indywidualne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb.

Nasza firma podejmuje się różnych rozwiązań nietypowych i specjalnych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy myjni jesteśmy w stanie Państwu zaproponować zarówno modyfikacje standardowych urządzeń jak i zupełnie nowe rozwiązania pod konkretne potrzeby i wymagania.

Potrzeba mycia ciężko zabrudzonych pojazdów gąsiennicowych spowodowane koniecznością zastosowania rozwiązań nietypowych i indywidualnych. Budujemy stanowiska z użyciem pełnej automatyki jak i sterowania ręcznego, wykorzystując jako element wykonawczy armatki wodne (stosowane w wozach bojowych straży pożarnej) oraz prądownic (jako moduł uzupełniający stosowany do domywania). Zarówno armatki jak i prądownice umieszczone są po obydwu stronach pola myjni, co pozwala na szybsze umycie pojazdu bez konieczności przemieszczania go w trakcie mycia (obracania). Zastosowane systemy bezpieczeństwa nie dopuszczają do jednoczesnej pracy jakiegokolwiek modułu, jeśli pracuje któraś z armatek.

Wyjątkiem jest praca w systemie automatycznym, kiedy położenie armatek i rozproszenie strumienia jest zablokowane i stałe. W tym wypadku pracują jednocześnie obydwie armatki a ich pracą zawiaduje specjalny system radarowy rozeznający ruch pojazdu w obszarze mycia.

Myjnia pracuje w układzie w 100% zamkniętym. Usunięte zanieczyszczenia spływają do przyległego zbiornika. Oczyszczona woda jest kierowana z powrotem do mycia a opadłe zanieczyszczenia są okresowo usuwane poza obszar zbiornika.

Podejmujemy wyzwania, których nie podjęli inni!

Video

+48 730 65 30 30

Myjnie automatyczne

Myjnie szynowe

Opis
Konfiguracja myjni jest zawsze indywidualnie dobierana do oczekiwań i potrzeb inwestora. Różnorodność powoduje, że prawie każdy system jest inny i dlatego nie jest możliwe przedstawienie typowego rozwiązania.
Myjnie automatyczne-portalowe

Myjnie automatyczne-portalowe są systemem samojezdnych portali, gdzie tramwaj wjeżdża do obszaru mycia i zatrzymuje się. Następnie jest myty przez dwa osobne portale boczne, działające na całej długości. Myte mogą być pojazdy jedno- jak i wieloczłonowe. W specjalnych zastosowaniach może zostać opracowana także do mycia składów kolejowych lub trolejbusów.

Proces mycia w myjniach automatycznych-portalowych jest sterowany automatycznie przez lokalną jednostkę sterującą. Operacja mycia jest wykonywana gdy pojazd jest zaparkowany, a system myjący porusza się po przeznaczonych dla niego szynach. Pozwala to na umycie boków, przodu i tyłu oraz przestrzeni pomiędzy (np.wagonami), obrotami szczotek po naniesieniu detergentu z wodą. W specjalnych warunkach myjnia może pracować jako myjnia stacjonarna (przejazdowa). Na przykład w programie mycia szybkiego – tylko boków.

Portale poruszają się po szynach o wielkości odpowiedniej do przenoszonego obciążenia i długości dostosowanej do długości pojazdu myjącego (np.tramwaju lub pociągu). Mocowanie szyn odbywa się za pomocą przytwierdzenia ich do podłoża za pomocą kołków i podkładek w ten sposób, by umożliwić pod szynami przepływ wody. Napęd odbywa się przez zespoły napędowe, połączone przez przetworniki częstotliwościowe (falowniki).

Każdy portal posiada zabezpieczenie przeciw przewróceniu.

Wszystkie obwody sterujące zasilane są napięciem 24 VDC. Silniki zabezpieczone są bezpiecznikami przeciążeniowymi i zwarciowymi.

Konfiguracja, nadzór i wizualizacja pracy myjni odbywa się poprzez specjalizowane oprogramowanie opracowane dla myjni pojazdów z trakcją. Może on pracować zarówno lokalnie jak i w różnych „Centrach nadzoru”, w tym również jako zdalnie sterowany i monitorowany. Oprogramowanie obejmuje wszystkie istotne elementy w celu kontroli pracy i obsługi myjni. Również systemy pomocnicze takie jak recykling wody i stacja demineralizacji. Systemy uwzględniają rejestrację i wyświetlanie stanów alarmowych. System może zawierać również narzędzie do zdalnej diagnostyki poprzez Internet

Prosimy o kierowanie do nas zapytań z podaniem podstawowych informacji.

Video

+48 730 65 30 30

Myjnie automatyczne

Myjnie automatyczne – LKW

Opis
Oferujemy Państwu myjnie automatyczne LKW przeznaczone do mycia samochodów ciężarowych oraz różnego rodzaju pojazdów dużej wielkości firmy TAMMERMATIC.
Optymalna zdolność czyszczenia parków środków przewozowych profili standardowych i nieregularnych.
Nowa myjnia pojazdów użytkowych Nilfisk Advance oferuje przedsiębiorstwom działających w zakresie czyszczeniu dużych pojazdów najnowocześniejszą technologię i spełnia, poprzez wielorakość różnych zastosowań, rozległe wymagania. Najwyższej klasy modele łączą w sobie nowoczesne techniki mycia ze szczotkami oraz bez szczotek i służą do czyszczenia wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów do ciągników i przyczep o skomplikowanych kształtach.
Wyjątkowa wydajność czyszczenia pojazdów, o trudnym do czyszczenia kształcie.
Myjnia pojazdów użytkowych dysponuje systemami wstępnego mycia pojazdu oraz mycia wysokim ciśnieniem z oscylującymi jednostkami dysz pełno-strumieniowych, które zapewniają najlepszą możliwość czyszczenia pojazdów zbiornikowych i śmieciarek oraz innych pojazdów trudnych do czyszczenia, o skomplikowanych kształtach. Dla zastosowań standardowych myjnia pojazdów użytkowych może zostać wyposażona w konwencjonalne płaskie dysze wysokociśnieniowe.
Istotnym elementem jest - mycie wysokim ciśnieniem
Pojazdy transportowe mają wiele obszarów, które są poza zasięgiem szczotek. Dlatego też zrozumiałe jest, że mycie wysokociśnieniowe przy oczyszczaniu dużych pojazdów odgrywa ważną rolę. Ponadto strumień wysokiego ciśnienia wody usuwa piasek i inne grubsze cząstki, które mogą porysować warstwę powłoki lakieru pojazdu podczas czyszczenia szczotką. Seria Ultima wykorzystuje zarówno tradycyjne dysze płasko natryskowe służące do standardowego czyszczenia jak i nowoczesne techniki dysz pełno strumieniowych, które z kolei służą do wymagających zastosowań.
Dysze pełnostrumieniowe - dla daleko sięgającego skutecznego czyszczenia
Model płaskiego natrysku jest idealny dla krótkich i średnich odległości. Jednak model natrysku pełnostrumieniowego jest bardziej wydajny przy większych odległościach. Modele myjni pojazdów użytkowych dysponują jednostkami natrysku wysoko ciśnieniowego z 3 równoległymi dyszami pełnostrumieniowymi. Strumień wody tworzy na docelowej powierzchni jednolity obszar oddziaływania.
Technologia potrójnie pokrywającej oscylacji dla ulepszonego czyszczenia
Prostopadły strumień boczny czyści boki od progów drzwiowych do dachu. W celu dalszego polepszenia wydajności czyszczenia strumienienie oscylują w górę i w dół, tak aby zachodziły na siebie. Podobnie wychyla się do boku strumień wody pod wysokim ciśnieniem na obrotowej głowicy. Strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem z dyszy głowicy obrotowej czyści się powierzchnie pionowe i poziome od zderzaka do zderzaka. Koliste ruchy głowicy oraz boczne ruchy oscylujące kierują daleko sięgający strumień wody do rogów pojazdu, które leżą poza zasięgiem szczotek.
Video

+48 730 65 30 30

Myjnie automatyczne

Myjnie portalowe – PKW

Opis
Oferowana przez naszą firmę seria T700 portalowych myjni samochodowych znanej i cenionej firmy TAMMERMATIC to opracowana myjnia nowego typu. Ultranowoczesna seria T700 przyćmiewa wszystkie poprzednie myjnie pod względem jakości oraz szybkości czyszczenia pojazdów. Szybsze programy zmywania serii T700 pomogą naszej firmie zwiększyć efektywność mycia samochodów w godzinach szczytu.
Seria T700

Seria T700 posiada szersze szczotki do mycia kół, bardziej wydajne programy mycia pod wysokim ciśnieniem. System komputerowy zarządzający myjnią jest wstanie zapamiętać do 30 różnych konfigurowalnych programów mycia samochodów.

Myjnie serii T700 posiadają unikalny system rozpoznawania kształtu samochodu, który umożliwia mycie nawet najbardziej nietypowych pojazdów.

Wszystkie myjnie portalowy są dostosowywane do wymagań klienta pod względem regulacji ilości używanych środków chemicznych itp.

Galeria

Video

+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.