Budujemy i serwisujemy myjnie wszystkich typów

myjnie samoobsługowe

Bezdotykowa myjnia samoobsługowa to praktyczny, szybki, a także ekonomiczny sposób dbania o czystość samochodu. Jego liczne zalety sprawiają, że inwestor, który zdecyduje się na budowę i prowadzenie takiego obiektu nie będzie narzekał na brak klientów. Urządzenia wykorzystywane w naszych obiektach są łatwe w obsłudze, dzięki czemu pielęgnacja pojazdu nie stwarza żadnych trudności.

myjnie samoobsługowe

Myjnie indywidualne

Odkryj dlaczego nasza technologia mycia jest tak popularna wsród inwestorów i użytkowników myjni. Najbardziej wydajny system uzdatniania wody gwarantuje najwyższą jakość mycia.

Myjnie kompaktowe

Technika w module szafy jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla myjni 2 stanowiskowej, jak i dalszej rozbudowy w późniejszym czasie.

Myjnie kontenerowe

Montaż w kontenerze jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla myjni wielostanowiskowej. Zapewnia doskonałą izolację akustyczną bezpieczeństwo tego typu maszynowni od włamania i aktów wandalizmu

+48 730 65 30 30

Myjnie samoobsługowe

Myjnie indywidualne

Opis

Zapewniamy profesjonalne doradztwo zarówno dla klienta indywidualnego jak i firm .
Wesprzemy Cię naszym wieloletnim doświadczeniem i fachowym doradztwem. Dzięki takiemu partnerowi, osiągniesz swoje cele szybciej i pewniej.

Przykładowe realizacje

+48 730 65 30 30

Myjnie samoobsługowe

Myjnie kompaktowe

Opis
Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe do samoobsługowych myjni samochodowych. Szeroki wybór modeli umożliwia dopasowanie urządzeń do warunków panujących w danej lokalizacji.
Moduł techniczny Compact

Wymiary:
Compact E: 2000 x 75 x 2005 (dł x szer x wys)
Compact M bez dodatkowego modułu: 2610 x 90 x 2200 (dł x szer x wys)
Compact M z dodatkowym modułem: 3860 x 90 x 2200 (dł x szer x wys)

Moduł wykonany jest w całości ze stali kwasoodpornej (rama profilowana jak i całe poszycie) ściany, dach jak i drzwi malowane dodatkowo w celu efektu wizualnego. Poszycie modułu wewnątrz wygłuszono wyklejając je specjalnym materiałem izolacyjnym o wysokich parametrach izolacyjnych i wyciszeniowych. Dostęp do wnętrza techniki jaki sterowania wraz z wrzutnikami możliwy jest przez drzwi, które są zabezpieczone zamkiem ryglowym, a następnie kolejnym zamkiem w drzwiach pozwalając nam dopiero na dotarcie do całości sterowania wraz z kasetką pobranych monet. Konstrukcja modułu wysoce odporna na wandalizm. Wszystkie elementy łączne dostępne tylko od wewnątrz.

Moduł techniczny Compact montowany jest bezpośrednio na przygotowanym wcześniej podłożu. Media wprowadzane są od dołu do środka , co zabezpiecza przed wandalizmem i utratami energi w okresie zimowym. Moduł można ustawić pomiędzy stanowiskami jak i na zewnątrz całkowicie poza konstrukcją. Moduł Comoact ze względu na swoją budowę może być usytuowany bez zadzaszenia z uwagi na obudowę kwasoodporną dodatkowo zabezpieczoną warstwą lakieru. Transport odbywa się samochodowem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Moduł wyposażony w specjalne otwory zapewniające szybki rozładunek np.wózkiem widłowym.

Moduł techniczny Compact nie wymaga podpiwniczenia. Wskazane jest wykonanie cokołu w wysokości 10cm i 100cm szer. na całej długości miejsca posadowienia. Moduł po prawidłowym posadowieniu jest mocowany do podłoża, a otwory do rozładunku zostają zaślepione specjalnie do tego przygowowanymi nakładkami.

Izolacja termiczna

Mata wygłuszająca – materiał z którego wykonana jest mata powoduję tłumienie dźwięków, eliminuje drgania. odwrotna strona jest samoprzylepna. odporna na temperatury od -30°C do +120°C. Pianka poliuretanowa, bez chlorofluorowęglowodoworów. Pianka estrowa o gęstości 25 kg/m?, ognioodporna.

Maszynownia jest wyposażana w techniki B 3.0;, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim .Jest to nowoczesna i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni SB/Washanlage ? myjnie samoobsługowe.

Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych.

Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.

Moduły Compact E i M

Moduł Compact E

Technika w module szafy jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla myjni 2 stanowiskowej, jak i dalszej rozbudowy w późniejszym czasie.

Moduł Compact M

Technika w szafie jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla myjni 2 lub 3 stanowiskowej, jak i dalszej rozbudowy w późniejszym czasie.

Doskonała izolacja termiczno – akustyczna maszynowni względem otoczenia gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Niespotykane bezpieczeństwo tego typu maszynowni od włamania i aktów wandalizmu. Trudna dostępność przez jakiekolwiek otwory. W przypadku innych myjni modułowych wrzutnik monet jak i sama kaseta na pieniądze są bezpośrednio na drzwiach co stosunkowo upraszcza ewentualną kradzież .

W przypadku Compactu dostęp do kasety na pieniądze jest z poziomu wnętrza maszyny bez możliwości podważenia z zewnątrz.

Wszystkie podzespoły techniczne są instalowane w naszej fabryce, gdzie są testowane i gotowe do natychmiastowego montażu i uruchomienia na placu u inwestora (montaż techniki zajmuje tylko 8-12 godz).

System pomp i dozowania środków chemicznych

Pompy i elementy dozujące środki chemiczne zostały zaprojektowane jako niezależne, pojedyncze moduły dla każdego stanowiska mycia osobno, dlatego woda i środki chemiczne mogą być kontrolowane i dozowane indywidualnie. Pompy wysokiego ciśnienia są automatycznie odłączane, gdy osoba myjąca nie trzyma spustu pistoletu w pozycji włączonej. Można także regulować wydajność pracy pomp (wydatek wody). Dzięki tym cechom cały system jest bardzo oszczędny. Konstrukcja modułowa oraz najwyższa jakość to podstawa dla nowoczesnych, profesjonalnych systemów mycia zapewniających inwestorom zysk.

Systemy takie mogą być instalowane i modyfikowane według bieżących potrzeb – (moduł techniczny składa się jeden do drugiego jak klocki „LEGO”).

System modułu pomp

Pompy i elementy dozujące środki chemiczne zostały zaprojektowane jako niezależne, pojedyncze moduły dla każdego stanowiska mycia osobno, dlatego woda i środki chemiczne mogą być kontrolowane i dozowane indywidualnie .

Pompy wysokiego ciśnienia są automatycznie odłączane, gdy osoba myjąca nie trzyma spustu pistoletu w pozycji włączonej. Można także regulować wydajność pracy pomp (wydatek wody). Dzięki tym cechom cały system jest bardzo oszczędny.

Konstrukcja modułowa oraz najwyższa jakość to podstawa dla nowoczesnych, profesjonalnych systemów mycia zapewniających inwestorom zysk.

Systemy takie mogą być instalowane i modyfikowane według bieżących potrzeb-(moduł techniczny składa się jeden do drugiego jak klocki „LEGO”).

Myjnie samoobsługowe WAP Nilfisk-ALTO CarWash Systems są w 100% oparte na chemii płynnej co znacznie przedłuża żywotność samej myjni oraz co najważniejsze gwarantuje idealnie dokładne i zawsze powtarzalne dozowanie czego nie zapewnia system proszkowy.

Jako JEDYNY PRODUCENT MYJNI SAMOOBSŁUGOWYCH stosujemy system maksymalnej integracji jednostki – stanowiska mycia.

Jeden BLUE BOX to kompletne stanowisko mycia z własnym systemem sterowania i dozowania. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną konfigurację myjni, łatwą rozbudowę i awaryjność ograniczoną do minimum. W przypadku awarii nie działa jedno konkretne stanowisko, pozostałe pracują bez przerwy. Nie ma ryzyka, że jeżeli awarii ulegnie system dozowania lub sterowania to zamknięta będzie cała myjnia. System BLUE BOX jest instalowany zarówno w myjniach kompaktowych jak i kontenerowych co zapewnia pełną kompatybilność części zamiennych i obsługi serwisowej.

Cechy charakterystyczne tego systemu:
Doskonały rezultat mycia a tym samym zadowoleni klienci.
Niezwykle oszczędne zużycie wody i środków chemicznych.
Niskie koszty utrzymania i serwisu z uwagi na bardzo trwałe elementy.
Zredukowane ryzyko zatrzymania pracy całej myjni (ewentualnie 1 stanowisko mycia).
Najwyższe bezpieczeństwo zachowania ciągłości pracy myjni.

System mycia z dozowaniem chemii płynnej na myjniach naszej firmy Wap Nilfisk-ALTO CarWash

Użytkownik myjni dokonuje mycia pojazdu na wielostanowiskowej myjni samoobsługowej za pomocą lancy ciśnieniowej (ciśnienie robocze 85 – 115BAR),lub niskociśnieniowo używając lancy zakończonej szczotką , ciepłą wodą do 65C., z detergentem, programami woskowania – konserwacji pojazdu, oraz płukania wodą osmotyczną zdemineralizowaną. Myjnia składa się z kilku stanowisk myjących na które wjeżdża samochód. Właściciel pojazdu wrzuca odpowiednią ilość monet lub korzysta z klucza kodowego, wybiera program mycia i używając lancy ciśnieniowej myje swój pojazd. Dzięki estetyce i funkcjonalności stanowiska mycia użytkownicy przywiązują się do konkretnej Myjni. Mycie wykonywane jest przez właściciela pojazdu co sprawia, że auto jest zawsze domyte – nikt inny jak sam właściciel nie zrobi tego lepiej – każde auto brudzi się inaczej, w innych miejscach.

Płatności odbywa się monetami o nominałach 1zł, 2zł, 5zł, żetonem lub przy użyciu klucza chipowego. Opłatę pobiera się za jednostkę czasu pracy myjni np. 1 min. kosztuje 1zł, 1,20zł lub 1,50 zł w zależności od właściciela myjni jak duży zysk chce generować. Wielofunkcyjność myjni pozwala na umycie roweru, motocykla, przyczepy, wysokiego samochodu dostawczego, samochodu terenowego, auta z bagażnikiem na dachu bez konieczności demontażu. Czas mycia średnio wynosi około 6?8 minut.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu wody, profilowi końcówki lancy ciśnieniowej i elektronicznemu dozowaniu chemii płynnej, myjnia samoobsługowa jest najoszczędniejszym i najbardziej proekologicznym systemem mycia jaki kiedykolwiek zbudowano. Kombinacja czasu, temperatury, ciśnienia i detergentu sprawia, że auto jest idealnie umyte przy minimalnym wydatku energii i wody.

Cechą myjni samoobsługowej jest fakt, że użytkownik myje często tylko te elementy, które są brudne np. tylko drzwi auta lub szyby płacąc za tą usługę np. 2 – 3 zł. W myjniach portalowych szczotkowych zapłaciłby za cały program mycia i umyłby całe auto pomimo, iż nie było takiej potrzeby. Czas mycia pojazdu zależy od stopnia zabrudzenia, a to uwydatnia wpływ na oszczędności wody w skali setek kierowców. Na danym obszarze myjnia „zbiera” klientów w promieniu 5-10 km.

Podstawowe dane techniczne:

 • Ciśnienie robocze: 95 – 115 bar (zmienne, dzięki zastosowaniu Falowników);
 • Dozowanie chemii pompami membranowymi (dozowanie kropelkowe)
 • Odłączanie dopływu wody
 • Uchwyt na lancę i wanna na szczotkę
 • Przyłącze elektryczne: 3N400 V/50Hz – 5,5 kW
 • Podgrzewanie 33,5 KW, kocioł na gorącą wodę.
 • Zawiera system zabezpieczający przed osadem wapienny
 • Bezstopniowa prędkość obrotowa systemu wysokiego ciśnienia
 • mniejsze zużycie wody, prądu, chemii i energii grzewczej
 • oprogramowanie pod klienta
 • nowy system wysokiego ciśnienia
 • działa cicho oraz wolno się zużywa
 • zwiększony czas pracy
 • optymalny dostęp
 • łatwa konserwacja i niskie koszty serwisowe
 • jasna i szybka analiza błędów
 • nowy system sterowania pomp
 • „łagodny rozruch” pomp w celu wydłużenia żywotności poszczególnych elementów
 • zredukowana siła odrzutu wygodna dla myjących
 • nowa redukcja ciśnienia zapewniająca funkcjonalność w każdej sytuacji
 • nowy pulpit sterujący dla trzeciego stanowiska
 • większy wyświetlacz informacyjny
 • do 6 programów plus dodatkowe 3 opcje
Technika B 4.0

Charakterystyka obniża koszty inwestycji zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu technicznym do pracy on-line nie wymaga dodatkowego oprogramowania każde stanowisko jest niezależne przez co dostępniejsze centralny system nadzoru, przez co zmniejsza awaryjność program kompatybilny z programami Windows typu: Word lub Exel praca on-line w czasie rzeczywistym dalsza przeróbka danych i protokołowanie bez ograniczeń kontrola, sterowanie oraz protokołowanie przez Internet możliwość obsługi nawet 9 programów mycia oprogramowanie pod klienta standardowe złącze do przetwarzania danych w zewnętrznych systemach Kompletna infrastruktura dla dodatkowego modułu pełna baza danych z techniki dostęp on-line bez dodatkowego oprogramowania Ekran dotykowy w technice, a już niedługo także na zewnątrz dla klienta lepsza komunikacja poprzez ekran dotykowy oznaczenia programów i opis ustawiane pod klienta w niedługim już czasie możliwość sprzedaży powierzchni reklamowych Obsługa wielu administracyjnych poleceń
zarządzanie przez klientów i przez karty systemowe płatność detaliczna i w czasie rzeczywistym w urządzeniach SB-Myjni Samoobsługowych dokładne informacje o sumie wrzuconych monet do pulpitu Nowy czytnik kart bonusowych lub klucza Możliwość pełnej pracy off-line i on-line Analiza funkcji i informowanie o parametrach pracy niskie zużycie wody, chemii, energii cieplnej i prądu informuje szybko o błędach w systemie Uwzględnienie warunków otoczenia regulacja temperatury ( np. ochrona przed mrozem ) regulacja ogrzewanie posadzki i systemu oświetleniowego Interfejs dla wewnętrznego wsparcia systemu możliwość łączności przez Internet

+48 730 65 30 30

Myjnie samoobsługowe

Myjnie kontenerowe

Opis
Technika B 4.0 montowana w kontenerze jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla myjni wielostanowiskowej. Zapewnia doskonałą izolację akustyczną bezpieczeństwo tego typu maszynowni od włamania i aktów wandalizmu umożliwia zainstalowanie między innymi rozmieniarki pieniędzy systemu odsysania monet (odkurzacz centralny) itp. Wszystkie podzespoły maszynowni są instalowane w naszej fabryce, tam też są testowane i gotowe do natychmiastowego montażu i i termiczną maszynowni, względem otoczenia. Posiada duże uruchomienia na placu u inwestora. Kontenery są w pełni zgodny z normami Unijnymi.

Systemy kontroli centrum mycia jest idealnym rozwiązaniem zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym. Pełny pakiet OMS (Operating Management System- system zarządzania) zawiera kilka systemów możliwych do zastosowania razem lub oddzielnie, z możliwością połączenia w przyszłości. Na serwerze gromadzone są różne informacje z myjni. System informatyczny łączy system płatniczy z kontrolą techniczną myjni, analizami dziennymi, przepływami gotówki, zarządzaniem bazą klientów (flota, małe firmy, klienci indywidualni).

BasicLine

Konstrukcja BasicLine to solidna nie przyciągająca niczym wyjątkowym zabudowa dla myjni samoobsługowej. Wyjątkowo trwale, jasne i łatwo zmywalne montowane ściany (nie plandeka!), są wykonane z tego samego materiału jak przy innych naszych konstrukcjach. Przewyższa to jakością nad standardem do którego zostali już przyzwyczajeni w widoku klienci na rynku lokalnym. Całość konstrukcji wykonana solidnie i poddana procesowi galwanizowania.

Kontener Techniczny BETON BC6

Wymiary: 6000 x 3000 x 3000 (dł x szer x wys)

Kontener betonowy charakteryzuje się:
Mocną i trwałą konstrukcją;
Skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym;
Dobrą izolacyjnością termiczną;
Bardzo dobrą izolacyjnością wilgotnościową;
Wyjątkową trwałością i estetycznym wyglądem przez wiele długich lat.

Zasadnicze, konstrukcyjne elementy kontenerów wykonane są z betonu drobnoziarnistego B 25 z dodatkiem plastyfikatora. Kontener wykonany jest jako monolit, zbrojony siatką stalową i zalewany jednorazowo, jako jeden element – bryła.

W celu odprowadzenia ładunków stosuje się obwodową szynę zbiorczą w postaci kątownika stalowego, umieszczonego w podstawie ścian kontenera.

Zewnętrzne elewacje zabezpieczone są przed erozją, wysokiej jakości pokryciem malarsko-tynkarskim uniemożliwiającymi przenikanie wilgoci. Faktury pokrycia zewnętrznego i jego kolorystyka zgodne są z wymaganiami architektów.

Wewnątrz ściany i sufit kontenera są izolowane. Wewnętrzna powłoka stanowiąca estetyczne wykończenie kontenera nie wymaga konserwacji i malowania.

Dach wykonany jako płyta profilowana o zmiennej grubości , z betonu B 25, zbrojonego stalą St500, St3S, 18G2. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją ( zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe). Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym – nośność podłogi 2500 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.

Izolacja termiczna:

Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,28 W/m2/K.

Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem i wymaga osadzenia na bardzo solidnych ławach betonowych.

Żelbetowa konstrukcja kontenera wraz z pozostałymi elementami jak: drzwi, szczelne wykończenia otworów technologicznych, obudowy ochronne zewnętrznego wyposażenia, stanowi pewną ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą.

Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.

Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim . Kontener BC6 pozwala także na instalację Pompy Ciepła ThermoWAP?, wraz z buforem magazynu wody. Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.

Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.

Standardowo stosujemy:
system zasilania z rozdzielnicą napięcia,
instalację wyrównania potencjałów zgodnie z wymogami ochrony przeciwporażeniowej oraz EMC,
oświetlenie wewnętrzne stałe – obwody jednofazowych gniazd wtyczkowych do zasilania odbiorników serwisowych – punkty podłączeń wyposażenia.

Istnieje możliwość montażu systemu alarmowego wewnątrz kontenera, systemu oświetlenia zewnętrznego z czujnikiem ruchu oraz innego wyposażenia wg wymagań odbiorcy.

Wloty wentylatorów w kontenerach zabezpieczone są żaluzjami grawitacyjnymi. Otwory wentylacyjne oraz zewnętrzne jednostki urządzeń zabezpieczane są przed włamaniem.

Normy jakie spełniają myjnie kontenerowe wraz z całym systemem technicznym WAP Nilfisk-ALTO CarWash:

Normy Niemieckie:
BGV A1 „Allgemeine Vorschriften”
BGV A2 „Elektrische Anlagen und Betriebsmittel”
BGV D15 „Arbeiten mit Flüssigkeitsstrahlern”
VDE 0701/0702: Prüfungen nach Instandsetzung und Änderung elektrischer Geräte und Wiederholungsprüfungen
Bundesimmissionsschutzgesetz (1. BImSchV) Durchführung der Messungen an Kleinfeuerungsanlagen nach ZIV, Arbeitsblatt Nr. 601
Feuerstättenverordnung
Wasserhaushaltsgesetzt (WHG)
DIN 57100/ VDE 0100

Normy międzynarodowe:
IEC 335-2-79
EN 60335-2-79
IEC-204 T1
EN 1717
EC-machine directive
EC-low tension directive
EC-directive EMV

Kontener Techniczny SANDWICH

Wymiary: 4800 x 2106 x 2650 (dł x szer x wys)

Kontener wykonany jest z płyt warstwowych o poszyciu z blachy stalowej ocynkowanej i malowanej proszkowo, wsparty na kształtownikach w ramie ze stali kwasoodpornej. Ten układ tworzy konstrukcję płytowo-ramową. Zarówno płyty jak i rama kontenera są elementami nośnymi połączonymi w integralną całość. Naroża kontenera są dodatkowo wykończone specjalistycznymi profilami stalowymi, pełniącymi funkcję izolacyjną oraz podnoszącymi walory estetyczne obiektu. Taka konstrukcja umożliwia zmniejszenie masy kontenera. Konstrukcja kontenera i wszystkie pozostałe elementy jak: drzwi wejściowe, wykończenia otworów technologicznych, kratki wentylacyjne stanowią ochronę zawartości kontenera przed zniszczeniem i kradzieżą. Zewnętrzne i wewnętrzne płaszczyzny kontenera wykonane są z okładziny z blachy stalowej, cynkowanej zabezpieczone są wysokiej jakości materiałami lakierniczymi, zapewniającymi wieloletnią odporność na wpływ czynników zewnętrznych.

Dach wykonany jest w formie integralnej płyty warstwowej o odpowiednio wyprofilowanym spadku. Pokrycie zewnętrzne płyty dachowej stanowi wielowarstwowa powłoka tkanin technicznych przesączonych dyspersją zabezpieczenie antyerozyjne i przeciwwilgociowe. Dodatkową warstwą wykończeniową jest pokrycie odbijające promienie słoneczne i chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Podłoga wykonana jest w formie samonośnej płyty przekładkowej o grubości 125 mm. Układ warstw oraz sposób podparcia zapewnia nośność w wykonaniu standardowym – nośność podłogi 2000 kg/m2 . Podłoga pokryta jest powłoką antyelektrostatyczną, uziemioną.

Transport kontenera odbywa się samochodem ciężarowym na miejsce przeznaczenia. Kontener wyposażony jest w specjalne, gwintowane uchwyty pozwalające na rozładunek dźwigiem.

Posadowienie kontener wymaga utwardzonego podłoża-podpiwniczenia, gwarantującego jego stabilność i umożliwiający zakotwienie na stałe z podłożem.

Kontener techniczny typu SANDWICH wymaga podpiwniczenia.

Izolacja termiczna

Łączna grubość ocieplenia ścian, podłogi i dachu jest tak dobrana by spełniała aktualnie obowiązujące wymagania zapisane w Dz. U. Nr 75/2002, pozycja. 690 z późniejszymi zmianami. Współczynnik przenikalności cieplnej kontenera k= 0,3 W/m2/K.

Maszynownia jest wyposażana w techniki B 4.0, które cieszą się wielkim uznaniem na rynku Europejskim .Jak do tej pory jest to najnowocześniejsza i tak dalece zaawansowana technologia w dziedzinie myjni samoobsługowych.

Elementy Systemu Mycia takie jak: piec, podgrzewanie wody, zmiękczacze i demineralizatory są zaprojektowane i zainstalowane z dużą rezerwą mocy. Wydajność urządzeń jest obliczona na najwyższe możliwe zapotrzebowanie na myjni. Gdy panuje przed oraz podczas weekendu tzw. na myjni ?gorący okres? osiągnięcie najistotniejszych wartości parametrów jak: temperatura wody, wydajność zmiękczacza wody i demineralizatora jest zawsze zagwarantowane i dzięki możliwości wbudowania zbiorników magazynowych. Podzespoły myjni pochodzą z najbardziej renomowanych na świecie firm, zapewniając tym samym doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Moduły oraz wszystkie elementy wyposażenia technicznego są standaryzowane dla zachowania ich doskonałych parametrów i wysokiej trwałości.

ModuLine

System konstrukcji ModuLine jest najszybszym przy montażu. Jej specyficzna linia konstrukcji jak i przygotowania na etapie produkcyjnym, pozwala na skrócenie instalacji na miejscu budowy do 40% w stosunku do standardowych. Jest przydatna i wykorzystywana często ze względu na możliwość jej szybkiego demontażu. Jest specjalnie zaprojektowana dla wynajmowanych (dzierżawionych) gruntów (lokalizacji). Jej mobilność jest nie porównywalna i nie ma sobie w tym konkurencji.

ProLine

Linia konstrukcji ProLine jest podstawa do dalszej rozbudowy linie DesignLine. Atrakcyjny wygląd trapezu, zastosowanie okrągłych pełnych podpór zamiast otwartych wzorów o podstawowym kształcie daje jej „wyjątkowy wygląd” -perfekcyjność w szczegółach. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów od podstawy aż po dach konstrukcji. Delikatna linia wykończenia dachu wyróżnia ja na tle konkurencyjnych obiektów, podnosząc swoja atrakcyjność i budząc zaufanie do siebie. Wyróżnia się swoim charakterem pośród otaczającej ja architektury.

Wizualizacja

+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.