Budujemy i serwisujemy myjnie wszystkich typów

sukces dzięki innowacji

CW CONSULTING z siedzibą we Włocławku jest oficjalnym Przedstawicielem i Partnerem w Polsce firmy Tammermatic Group i Nilfisk ALTO CarWash Division uczestnicząc w rozwoju i promowania obu firm jesteśmy na rynku Polski od 2005 roku, budując dobrą markę i trend obsługi serwisowej zgodnie z obowiązującymi zasadami w tej branży. Prowadząc swoją działalność, pamiętamy o rozbudowie zgodnie z obowiązującymi standardami światowymi, jak i tradycjami reprezentowanych koncernów.

CW CONSULTING

Doradzamy, konfigurujemy, sprzedajemy, budujemy, nadzorujemy i serwisujemy produkty reprezentowanych firm, jak i swoich produktów.

Produkty, jakie dzisiaj oferujemy są urządzenia Tammermatic Group, jak i rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Nilfisk. Wszystkie rozwiązania w naszej ofercie są dopasowywane indywidualnie do każdego z naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować optymalne rezultaty dla każdego projektu. Udostępniamy naszym klientom najlepsze i najbardziej kompleksowe usługi i rozwiązania mycia, jakie są oferowane w świecie.

Usługi mycia samochodów stanowią znaczną część działalności Stacji Paliw, warsztatów, baz transportowych spedycyjnych i innych usług, jak również i sieci sklepów. W niektórych gałęziach biznesowych jest nawet najważniejszym źródłem dochodów. Rynek branży motoryzacyjnej jest jednym z najbardziej rozwijającym się rynkiem na świecie. Branża motoryzacyjna jest bardzo dynamiczną gałęzią przemysłu, potrzebuje takich rozwiązań, jakie to my dzisiaj proponujemy. Szybkie i niezawodne maszyny mogą znacząco zwiększyć możliwości mycia w sezonie. Doskonały efekt mycia i przyjemne doświadczenie mycia zwiększa zadowolenie klienta i pomaga przekonać klienta do ponownego odwiedzenia danej lokalizacji.

Tammermatic Group, która jest globalną firmą high-tech, która produkuje systemy mycia automatycznego dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, przewozów kolejowych i tramwajowych oraz różnych urządzeń specjalistycznych. Tammermatic Group powstała przy INTERCLEAN Equipment, Inc. oraz Tammermatic Oy (myjnie dla wojska, myjnie budowlane), które połączyły się w 2008 roku. Tammermatic powstała w Tampere, w Finlandii, w 1966 roku i jest znany jako jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych pionierów myjni samochodowych na świecie. Urządzenia INTERCLEAN Equipment powstawały w Ann Arbor, Michigan, USA od 1984 roku i wyrosły na największego producenta na świecie od ciężkiego i specjalistycznego sprzętu do mycia pojazdów. Wspólnie Tammermatic i INTERCLEAN (myjnie specjalistyczne) zawierają globalny zespół ekspertów mycia. W rezultacie Tammermatic Grupa oferuje swoim klientom najlepsze i najbardziej kompleksowe usługi mycia w świecie.

Znajomość branży, jak i zaangażowanie stawiają nas na wysokiej pozycji wykwalifikowanego partnera w rozmowach z klientami.

Używanie naszych myjni pozwala w prosty sposób zredukować koszty o 80%. Standardowo myjnie potrzebują na oczyszczenie ciężkiego sprzętu od 2 do 8 godzin ciągłego mycia świeżą wodą. Nasze myjnie specjalistyczne redukują ten czas do 10 – 30 minut oraz do mycia używają w 100% wodę z odzysku, którą pobierają z tego samego mycia. Korzystanie z tego typu rozwiązania w naszych myjniach pozwala na pozbycie się problemu związanego ze ściekami z mycia.

Gwarantujemy sprawność techniczną i niezawodne partnerstwo

Urządzenia, jakie proponujemy, są tworzone od ponad sześćdziesięciu lat. Są tworzone z doświadczeniem, które zostało zdobyte przez lata w projektowaniu i produkcji urządzeń dla myjni pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i systemów mycia pojazdów ciężkich. Oferujemy naszym klientom innowacje techniczne i niezawodną współpracę w branży myjni. Zawsze dążymy do zapoznania się z potrzebami naszych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby pracować bardzo z klientem, aby znaleźć najlepsze rozwiązania indywidualne. Naszą dewizą jest zawsze, aby pomóc naszym klientom i osiągnąć lepsze wyniki z mycia samochodów.

Ultranowoczesne rozwiązania oferowanych myjnie przyćmiewają wszystkie poprzednie i ówczesne rozwiązania w tej branży oferowane w naszym kraju, tak pod względem jakości oraz szybkości czyszczenia pojazdów. Szybsze programy mycia pomogą Państwa firmie zwiększyć efektywność mycia samochodów w godzinach szczytu. Myjnie samochodowe automatyczne posiadają szersze szczotki do mycia kół, bardziej wydajne programy mycia pod wysokim ciśnieniem. Systemy komputerowe zarządzające myjnią są w stanie zapamiętać do 30 różnych konfigurowalnych programów mycia. Myjnie automatyczne posiadają unikalny system rozpoznawania kształtu samochodu, który umożliwia mycie nawet najbardziej nietypowych pojazdów. Wszystkie oferowane przez nas myjnie są dostosowywane do wymagań klienta pod względem regulacji ilości używanych środków chemicznych itp. Myjnie do zastosowań w myciu ciężkiego sprzętu oraz sprzętu wojskowego wykorzystywane są w przemyśle górniczym (wydobywczym), na polach naftowych i gazowych, mycie ciężkiego sprzętu, mycie sprzętu wojskowego i przede wszystkim mycie taboru jeżdżącego na co dzień po naszych drogach realizując dostawy.

Drogi Kliencie!

Od zarania dziejów wiemy, że niska cena wiąże się zazwyczaj z problemami. W przypadku technologii myjni, którą kupujesz na 20 lat albo i więcej, sprawdź dokładnie firmę, jej zaplecze, usługi i jak długo jest na rynku. Pamiętaj, że sprawnie działający serwis to klucz do Twojego świętego spokoju, a oszczędności przy zakupie osiągniesz dzięki bezawaryjnej obsłudze swojej myjni (inwestycji).
Nie sztuką jest sprzedać technologię myjni za najniższą cenę na rynku! Sztuką jest być producentem godnym zaufania, który stanie na wysokości zadania, gdy będziesz miał problemy eksploatacyjne. Dlatego my jako jeden z nielicznych producentów budujemy technikę, która gwarantuje wysoką jakość wraz z profesjonalnym serwisem. Udzielamy gwarancji na nasze produkty od 36 miesięcy w standardzie.

CERTYFIKATY

+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.