MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean
Drogi Kliencie!

Od zarania dziejów wiemy, że niska cena wiąże się zazwyczaj z problemami. W przypadku technologii myjni , którą kupujesz na 20 lat albo i więcej, sprawdź dokładnie firmę, jej zaplecze, usługi i jak długo jest na rynku.

Pamiętaj, że sprawnie działający serwis to klucz do Twojego świętego spokoju, a oszczędności przy zakupie osiągniesz dzięki bezawaryjnej obsłudze swojej myjni (inwestycji). 

Nie sztuką jest sprzedać technologię myjni za najniższą cenę na rynku!

Sztuką jest być producentem godnym zaufania, który stanie na wysokości zadania, gdy będziesz miał problemy eksploatacyjne. Dlatego my jako jeden z nielicznych producentów budujemy technikę która gwarantuje wysoką jakość wraz z profesjonalnym serwisem. Udzielamy gwarancji na nasze produkty od 36 miesięcy w standardzie.

Wirtualna myjnia kontenerowa

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie www.cwconsulting.pl

CW CONSULTING Car Wash Technology jest jedynym oficjalnym Przedstawicielem i Partnerem w Polsce firmy Nilfisk GmbH - Grupa ALTO dział Car Wash Systems (ALTO Deutschland Gmbh dział CarWash Division która jest w grupie Nilfisk-ALTO i znajduje się od 54 lata w tej samej miejscowości - Bellenberg na południu Niemiec, gdzie Guido Oberdorfer stworzył i rozpoczął swoją działalność pod znaną do dzisiaj marką Wap. Doradzamy, konfigurujemy, sprzedajemy, budujemy, nadzorujemy i serwisujemy produkty z grupy Car Wash.

Koncern Nilfisk-Advance A/S jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących o zasięgu ogólnoświatowym już od 1906 roku.

Działalność firmy koncentruje się głównie na rynku komercyjnym i obsłudze profesjonalnych firmy sprzątających. Produkty są sprzedawane pod wieloma markami, w tym markami własnymi Nilfisk i Viper, jak i szeregiem marek regionalnych i lokalnych, takich jak Advance, Alto, Clarke, Egholm i Tammermatic.Michał Jarliński

Aktualności

Na 100-lecie niepodległości wygrana Michała we WłocławkuNa 100-lecie niepodległości wygrana Michała we Włocławku
10 listopada we włocławskiej hali OSiR odbył się Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Włocławka. W zawodach wziął udział nasz sponsorowany Michał Jarlińki, który na
Międzynarodowe Targi Samochodów i Tuningu IAA 2018Międzynarodowe Targi Samochodów i Tuningu IAA 2018
We wrześniu na zaproszenie naszych partnerów biznesowych uczestniczyliśmy w największych targach motoryzacyjnych w Europie „Międzynarodowe Targi Samochodów i Tuningu
Michał Jarliński wygrywa w NowegiiMichał Jarliński wygrywa w Nowegii
Nasz sponsorowany zawodnik MIchał Jarliński wygrywa w Trondheim (Norwegia).
Wygrana w BytomiuWygrana w Bytomiu
Kolejna wygrana naszego sponsorowanego Michała Jarlińskiego. Tym razem Michał wygrywa na turnieju im. Leszka Błażyńskiego w Bytomiu.

Realizacje budowy myjni samochodowej

CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.