MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Akcesoria do Twojej myjni

 
Każda myjnia Nilfisk-ALTO posiada bogate wyposażenie standardowe, niemniej Inwestor może wybrać dodatkowe urządzenia z szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych jakie proponujemy przy kompleksowym doradztwie Inwestycji.
 
Odkurzacze samoobsługowe i wyposażenie dodatkowe
 
  
 
odkurzacz do myjni samochodowej
 
Wysokiej jakości odkurzacze samoobsługowe wykonane ze stali galwanizowanej i malowane proszkowo, oferowane w różnych kolorach, dostępne są wraz z trzepaczkami do dywaników, koszami lub wspólną kombinacją dwa w jednym, czyli koszo-trzepaczki wykonanymi w całości ze stali nierdzewnej, montowane na wysepce , gdzie stanowią elementarne wyposażenie myjni.
 
Wysepka kompletna - z odkurzaczem, koszem i kompresorem
 
 
 
Kompresory samoobsługowe
 
 

Wysokiej jakości kompresory charakteryzują się prostym wzornictwem, niezawodnością oraz bardzo łatwą obsługą. Zapewniają łatwy dostęp do wszystkich kół w samochodzie osobowym. To kolejna „wartość dodana” do istniejącej już oferty, oferując już obecnym jaki i nowym klientom coraz więcej udogodnień.

System zasysania monet

Opcjonalnie każdy Inwestor może zamówić bezpieczny i automatyczny system zasysania monet zbierający bilon wraz z podstawowym systemem lojalnościowym (żeton Wap) z paneli sterujących do sejfu znajdującego się w kontenerze technicznym.

Systemy płatności i więcej

Inwestor sam dokonuje wyboru elementów tego systemu z naszej bogatej oferty. W standardzie oferujemy podstawę w rozliczeniu 1,00/2,00/5,00/Żeton. Dostępne są karty chip, klucze do Wap KeySystem, automaty rozmieiające i urządzenia doładowujące karty chip oraz klucze.

System THERMOWap

To pionierski system wprowadzony przez firmę Nilfisk-ALTO. Specjalny Parownik SPLIT montowany na dachu myjni pozwoli zaoszczędzić nawet do 70% kosztów ogrzewania. System nie wymagający dodatkowych odwiertów, oddycha razem z nami.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.