MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Myjnie szynowe

Konfiguracja myjni jest zawsze indywidualnie dobierana do oczekiwań i potrzeb inwestora. Różnorodność powoduje, że prawie każdy system jest inny i dlatego nie jest możliwe przedstawienie typowego rozwiązania.

myjnie specjalistyczne

Myjnie automatyczne-portalowe są systemem samojezdnych portali, gdzie tramwaj wjeżdża do obszaru mycia i zatrzymuje się. Następnie jest myty przez dwa osobne portale boczne, działające na całej długości. Myte mogą być pojazdy jedno- jak i wieloczłonowe. W specjalnych zastosowaniach może zostać opracowana także do mycia składów kolejowych lub trolejbusów.

Proces mycia w myjniach automatycznych-portalowych jest sterowany automatycznie przez lokalną jednostkę sterującą. Operacja mycia jest wykonywana gdy pojazd jest zaparkowany, a system myjący porusza się po przeznaczonych dla niego szynach. Pozwala to na umycie boków, przodu i tyłu oraz przestrzeni pomiędzy (np.wagonami), obrotami szczotek po naniesieniu detergentu z wodą. W specjalnych warunkach myjnia może pracować jako myjnia stacjonarna (przejazdowa). Na przykład w programie mycia szybkiego – tylko boków.

Portale poruszają się po szynach o wielkości odpowiedniej do przenoszonego obciążenia i długości dostosowanej do długości pojazdu myjącego (np.tramwaju lub pociągu). Mocowanie szyn odbywa się za pomocą przytwierdzenia ich do podłoża za pomocą kołków i podkładek w ten sposób, by umożliwić pod szynami przepływ wody. Napęd odbywa się przez zespoły napędowe, połączone przez przetworniki częstotliwościowe (falowniki).

Każdy portal posiada zabezpieczenie przeciw przewróceniu.

Wszystkie obwody sterujące zasilane są napięciem 24 VDC. Silniki zabezpieczone są bezpiecznikami przeciążeniowymi i zwarciowymi.

Konfiguracja, nadzór i wizualizacja pracy myjni odbywa się poprzez specjalizowane oprogramowanie opracowane dla myjni pojazdów z trakcją. Może on pracować zarówno lokalnie jak i w różnych „Centrach nadzoru”, w tym również jako zdalnie sterowany i monitorowany. Oprogramowanie obejmuje wszystkie istotne elementy w celu kontroli pracy i obsługi myjni. Również systemy pomocnicze takie jak recykling wody i stacja demineralizacji. Systemy uwzględniają rejestrację i wyświetlanie stanów alarmowych. System może zawierać również narzędzie do zdalnej diagnostyki poprzez Internet

Prosimy o kierowanie do nas zapytań z podaniem podstawowych informacji.

 CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.