MYJNIE SAMOCHODOWE, BUDOWA MYJNI SAMOCHODOWYCH, MYJNIA SAMOCHODOWA, CENA, MONTAŻ MYJNI SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ, MYJNIA BEZDOTYKOWA, MYJNIA ALTO, MYJNIE ALTO, CENA BUDOWY, samoobsługowy automat parowy, ekologiczne myjnie parowe, myjnie kontenerowe
Facebook myjnie samochodowe
Youtube myjnie samochodowe
Google plus myjnie samochodowe
Nasze myjnie samochodowe na Allegro
Nilfisk Intercars Car Wash Technology Tammermatic Envo Group Inter Clean

Wymiana starej myjni na nową

Jesteś właścicielem myjni...    Twoja myjnia sprawia ci coraz więcej problemów...    Ponosisz coraz większe koszty serwisowe...   Dostrzegasz odpływ gotówki w związku z mniejsza liczą klientów....   Twoja myjnia nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś... 

Nie trać czasu i pieniędzy, wymień swoją starą myjnie na nową !!!

Potrzebujesz rozwiązań które są na wyciągnięcie ręki.... 

modułowe myjnie samochodowe

Nie ma urządzeń długowiecznych. Dotyczy to również Myjni samochodowych. Wymiana starej myjni na nową nie wiąże się dużymi utrudnieniami. Rozwój technologi, ciągła praca nad nowymi i nowatorskimi rozwiązaniami oraz stosowanie innowacyjnych metod w oparciu o lata doświadczeń sprawia że mamy dla ciebie rozwiązania które na długie lata zaspokoją twoje oczekiwania i nie nadwyrężą twojego portfela.

Twoja stara myjnia otrzyma nowy blask i ponownie stanie się rentowną inwestycją.
Wymiana starej myjni na nową nie musi być koszmarem inwestycyjnym....

Modułowość naszych urządzeń sprawia iż jesteśmy w stanie zastąpić każde urządzenie konkurencyjnej firmy bez większych ingerencji w istniejącą infrastrukturę i dużych nakładów pieniężnych.

Mamy rozwiązania skrojone i dopasowane do każdych potrzeb.

Posiadamy własne rozwiązania modułowe które znacznie zwiększą atrakcyjność twojej nowej myjni:

  • system kropelkowego dozowania chemii płynnej
  • system odzyskiwania wody zużytej do ponownego użytku
  • systemy lojalnościowe
  • rozmieniarki pieniędzy
  • system odsysania monet
  • system internetowego zarządzania
  • system graficznego sterowania
  • systemy reklamowe LCD - sprzedaż powierzchni reklamowych 
  • system wizualizacyjny
  • system finansowania investycji

Służymy doradztwem i pomocą naszych specjalistów. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z tobą i przygotujemy dla ciebie kosztorys adaptacyjny wymiany starej myjni na nową. Dzięki tej analizie poznasz wszystkie szczegóły dotyczące projektu nowej myjni, jej rozbudowy lub modyfikacji.CW Consulting
87-800 Włocławek, ul. Toruńska 216
biuro@cwconsulting.pl
Tel +48 54 413 80 08
Tel +48 730 65 30 30
Fax +48 54 414 07 75

Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej CWConsulting.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br> Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
NIP 8931149257, REGON 910355090

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach : Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@cwconsulting.pl

Korespondencyjnie:
CW Consulting
ul. Toruńska 216, 87-800 Włocławek
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach: Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.