REALIZACJE

Gwarantujemy sprawność techniczną i niezawodne partnerstwo

Urządzenia jakie proponujemy są tworzone od ponad pięćdziesięciu lat. Są tworzone z doświadczeniem, które zostało zdobyte przez lata w projektowaniu i produkcji urządzeń dla myjni pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i systemów mycia pojazdów ciężkich. Oferujemy naszym klientom innowacje techniczne i niezawodną współpracę w branży myjni.

Nie sztuką jest sprzedać technologię myjni za najniższą cenę na rynku!

Sztuką jest być producentem godnym zaufania, który stanie na wysokości zadania, gdy będziesz miał problemy eksploatacyjne. Dlatego my jako jeden z nielicznych producentów budujemy technikę która gwarantuje wysoką jakość wraz z profesjonalnym serwisem. Udzielamy gwarancji na nasze produkty przez 36 miesięcy w standardzie.

NA NASZE PRODUKTY UDZIELAMY 36 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI !!! TO NASZE STANDARDY

Wyznacznikiem skuteczności NASZEGO systemu jest spełnienie oczekiwań klienta!

+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.