Idea Getin Leasing S.A.

Idea Getin Leasing S.A. to spółka, która powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Proponujemy szeroki portfel produktów:

leasing finansowy i operacyjny,

leasing na kilometry,

pożyczkę,

wynajem lub najem dla transportu ciężkiego,

gamę ubezpieczeń i produktów dodatkowych.

Co nas wyróżnia?

Stosujemy przejrzyste i uproszczone procedury, które skracają do minimum czas uzyskania decyzji kredytowej (do 24 h) oraz ograniczają zbędne formalności. Proponujemy opłatę wstępną już od 0%, możliwość rozłożenia rat według potrzeb przedsiębiorcy, atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Nasz zespół to ponad 800 doświadczonych specjalistów – ekspertów w swoich obszarach, których kompetencje skierowane są na realizację potrzeb i oczekiwań Klientów.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z siecią dealerów i dostawców, oferujemy konkurencyjne ceny pojazdów, maszyn i urządzeń. Umożliwiamy finansowanie sprzętu nowego i używanego.

Finansujemy:

specjalistyczne środki transportu,

samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe,

ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy,

maszyny i urządzenia (m.in.: rolnicze, budowlane, medyczne, poligraficzne, przemysłowe i in.)

linie technologiczne,

IT i wyposażenie biur,

łodzie i jachty motorowe.

Jesteśmy głównym operatorem finansowym programów importerskich:

Ford Leasing,

Opel Leasing,

Honda Financial Services

oraz operatorem wielu programów finansowania fabrycznego w segmencie agro i dla branży TSL.

W swojej ofercie posiadamy również takie rozwiązania, jak:

"BestSELLER" - profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży używanych pojazdów i maszyn,

"GanDNA" - unikatowy system oznakowania mienia nowoczesnymi sensorami,

"Happy Miles" - pierwszy na polskim rynku leasing liczony kilometrami.

Zapewniamy najwyższe standardy i tworzymy innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi klienta.

Rzetelny partner w biznesie

Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami wielu branż oraz zdobyte przez naszą firmę nagrody i wyróżnienia potwierdzają najwyższy poziom usług i obsługi Idea Leasing. Zostaliśmy uhonorowani wieloma tytułami, m.in.: Marka Godna Zaufania 2017, Najlepsza Firma Leasingowa 2017, Firma Przyjazna Klientowi 2016 i 2017, Laur Konsumenta 2017 Grand Prix, Najlepszy Partner w Biznesie 2015, 2016″, Innowacyjna Firma 2017, Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016 czy Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Jesteśmy wielokrotnym laureatem nagrody „Order Finansowy” Home&Market. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

Jesteśmy aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu i współpracujemy m.in. z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI).

Dlaczego Idea Getin Leasing?

Jesteśmy liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm.

Stosujemy przejrzyste i uproszczone procedury, które skracają do minimum czas uzyskania decyzji kredytowej (do 24 h) oraz ograniczają zbędne formalności. Proponujemy opłatę wstępną już od 0%, możliwość rozłożenia rat według potrzeb przedsiębiorcy, atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Jesteśmy aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu

współpracujemy m.in. z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI)

Więcej informacji

Katarzyna Skrętowicz-Rakowska

+48/697197717