Budujemy i serwisujemy myjnie wszystkich typów

myjnie modułowe

Innowacyjna technologia modulacji częstotliwości pozwoliła skonstruować prostsze urządzenie z mniejszą ilością zużywających się części. Skutkiem tego jest skrócony czas przestojów niezbędnych do przeprowadzenia konserwacji. Czas pomiędzy przerwami na konserwacje został wydłużony dzięki czemu urządzenie dłużej pracuje a koszty serwisowe są zminimalizowane.

myjnie modułowe

AGRO Booster

myjnia samoobsługowa, wyposażona w innowacyjny system silników z modulacją częstotliwości, idealne rozwiązanie dla rolnictwa

Auto Booster

kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów stacji benzynowych, właścicieli autokomisów i serwisów samochodowych

Myjnia jednostanowiskowa

profesjonalna myjnia samoobsługowa, to najbardziej korzystne rozwiązanie dla małych warsztatów, Stacji Kontroli, punktów wymiany kół

+48 730 65 30 30

Myjnie modułowe

AGRO Booster

Opis

AGRO BOOSTER to stacjonarna jednostka myjni samoobsługowej wyposażonej w innowacyjny system silników z modulacją częstotliwości. Jest to idealne rozwiązanie dla rolnictwa, sadownictwa jak i salonów samochodowych, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o stanowisko do mycia pojazdów.

Technologia

Innowacyjna technologia modulacji częstotliwości pozwoliła skonstruować prostsze urządzenie z mniejszą ilością zużywających się części. Skutkiem tego jest skrócony czas przestojów niezbędnych do przeprowadzenia konserwacji. Czas pomiędzy przerwami na konserwacje został wydłużony dzięki czemu urządzenie dłużej pracuje a koszty serwisowe są zminimalizowane. To z kolei skraca czas zwrotu inwestycji.

Równocześnie AGRO BOOSTER jest bardziej komfortowy i łatwiejszy w użyciu. Poziom hałasu został zredukowany co wpłynęło na większe zadowolenie użytkowników i chęć powtórzenia mycia pojazdu w danej lokalizacji.

Niski poziom zużycia paliwa, wody i energii elektrycznej również wpływa na niższe koszty codziennej eksploatacji.

Podstawowe urządzenie dla indywidualnych potrzeb.

  1. Nałożenie środka myjącego PIANA XXL
  2. Spłukiwanie wodą zmiękczoną.

Proste działanie dla prostych potrzeb i prawidłowego efektu.

Video

+48 730 65 30 30

Myjnie modułowe

Auto Booster

Opis

Samoobsługowe myjnie samochodowe typu AUTO BOOSTER pozwolą na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów stacji benzynowych, właścicieli autokomisów i serwisów samochodowych w zakresie mycia samochodów osobowych i dostawczych. Trwałość, łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że myjki w krótkim czasie stają się rentowną inwestycją. Moduł może być doposażony w układ zmiękczania wody (opcja), który to w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie zużycia i reakcję detergentów, a co najważniejsze wpływa na efekt końcowy mycia pojazdu. Dostępne są 2-modele jeden z podgrzewem olejowym (DIESEL) i drugi elektrycznym. Samochodowe myjnie bezdotykowe mogą być dostarczone w barwach koncernów naftowych oraz z układami monetowymi lub żetonowymi. Wszystkie programy mogą pracować z zimną lub gorącą wodą. Woda ciepła o odpowiedniej temperaturze jest zawsze gotowa w pojemniku podgrzewu. W układzie pracy bez zmiękczacza wody istnieje możliwość zablokowania ostatniego programu płukania. W takim przypadku dla uzyskania lepszego efektu mycia w czwartym (ostatnim) programie podawany jest specjalny płyn AUTODRY („osuszacz” – na powierzchni pojazdów nie pozostawia śladów po osadach z wody / nr.katalogowy produktu – 81175).

Zalety myjni bezdotykowej AUTO BOOSTER
kompletna instalacja myjąca dla małej powierzchni
pompa z pełnymi ceramicznymi tłokami (standard)
myjnia przystosowana do pracy całorocznej na otwartej przestrzeni (system przeciw zamarzeniowy – Anti Frost)
sterowanie poprzez programowalny sterownik logiczny (firmy Mitsubishi)
zwarta i mocna obudowa, odporna na wandalizm (wykonana w całości ze stali nierdzewnej)
płynna regulacja cyklu pracy myjki oraz możliwość korzystania z 5 programów mycia (swobodne przejścia między programami)
możliwość pracy ze szczotką (montowana bezpośrednio na lancę – standard)
programowalny wrzutnik monet/żetonów z funkcją uczenia się (standard)
możliwość podawania trzech różnych środków myjących (standard)
kocioł grzewczy EcoPower o wysokiej wydajności (standard)
sprawność nagrzewnicy powyżej 92% wpływa bezpośrednio na niskie zużycie paliwa
Wysposażenie

Dane techniczne

Dlaczego AUTO BOOSTER?

AUTO BOOSTER korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz wysokociśnieniowych. Ta maszyna to nie tylko skuteczne myje, ale przede wszystkim jest niezawodna, cechą są niskie koszty eksploatacji i możliwość osiągania wysokich zysków.

AUTO BOOSTER jest maszyną tanią w eksploatacji, łatwą i szybką w serwisowaniu. Jest to najprostsze rozwiązanie z linii urządzeń samoobsługowych. Duży i czytelny programator pozwalający na wybór dowolnego programu oraz swobodne przejścia między nimi.

AUTO BOOSTER jest standardowo wyposażony w izolację termiczną całej obudowy jak i drzwi. W środku modułu znajduje się wentylator grzewczy, który nie dopuszcza do zamarznięcia roboczych elementów urządzenia dzięki zamontowanemu wewnątrz czujnikowi temperatury. Czujnik niskiego stanu oleju montowany bezpośrednio w pompie. Automatyczny START/STOP. Takie rozwiązania wyróżniają NAS wśród tej grupy urządzeń.

Galeria

+48 730 65 30 30

Myjnie modułowe

Myjnia jednostanowiskowa

Opis

MODUŁ Techniczny do zabudowy w pomieszczeniu warsztatowym – Technika skonfigurowana na bazie modułu profesjonalnej myjni samoobsługowej, to najbardziej korzystne rozwiązanie dla małych warsztatów, Stacji Kontroli, punktów wymiany kół itd…, myjnia 1-stanowiskowya. Doskonała praca modułu, dzięki wykorzystaniu specjalnych komponentów dla modułu technicznego, wyciszenie akustyczne pompy w otoczeniu pracy gwarantuje bezawaryjność nawet w trudnych warunkach. Niespotykane bezpieczeństwo, prostota bez zbędnych ulepszeń. W tym przypadku korzystający widzi i dotyka standardowego modułu-pulpitu obsługi programów, jak na myjniach samoobsługowych. Tego typu urządzenia montuje się przy punktach gdzie klient lub obsługa może zaoferować dodatkową atrakcje dla podniesienia swojej oferty a klient mógł zadbać o swój pojazd. Pulpit wykonany ze specjalnego tworzywa wandaloodpornego, programator z wrzutnikiem monet i kasetką na monety wewnątrz. Wszystkie podzespoły techniczne są instalowane w naszej fabryce, gdzie są testowane i gotowe do natychmiastowego montażu i uruchomienia na placu u inwestora (montaż techniki zajmuje tylko 24 godziny) oczywiście przy wcześniej przygotowanym terenie.

Zwiększ atrakcyjność swojego zakładu

Galeria

+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.