Samoobsługowy Automat Parowy

Myjnia parowa pomysłem na biznes

Otwórz myjnię mobilną z dojazdem do klienta lub rozszerz obecną działalność o usługi mycia i czyszczenia za pomocą myjki parowej. Oferujemy atrakcyjne ceny myjni parowych firmy Marem, pomagamy uzyskać finansowanie inwestycji.

Nasze ekologiczne myjnie parowe pozwalają na optymalizację kosztów poprzez niskie zużycie wody i detergentów oraz atrakcyjne ceny serwisu i części zamiennych.

Szeroki wachlarz zastosowań, wydajność oraz perfekcyjny serwis sprawiają, że biznes w oparciu o rozwiązania dostarczane przez firmę Marem stają się bardziej opłacalne.

Samoobsługowy automat parowy

Samoobsługowy Automat Parowy ma za zadanie zrewolucjonizować branżę myjni samochodowych, zdobywając w błyskawicznym tempie nowych klientów i stając się atrakcyjnym pomysłem na dochodowy nowy biznes oraz zwiększenie rentowności w istniejących myjniach wodnych, stacjach paliw, wulkanizacjach, parkingach, serwisach samochodowych itp.

Automat parowy rozwiązuje dotychczasowe problemy, wyróżniając się skutecznością mycia, ekologicznością oraz wygodą użytkowania zapewniając maksymalny komfort po wykonanej usłudze.

Urządzenie jest przeznaczone do samodzielnego prania tapicerki samochodowej, czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji oraz całego wnętrza, doczyszczania mocno zabrudzonych felg, karoserii samochodowe z którymi nie radzą sobie myjnie wodne.

Dlaczego MAREM?

Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, infrastruktura firmy oraz profesjonalizm i solidność pracowników

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, infrastrukturę firmy oraz profesjonalizm i solidność pracowników, wyprodukowano najmocniejsze i najbardziej wydajne wytwornice pary. Parownice ze względu na bardzo dużą wydajność znakomicie nadają się do użytku jako mobilne myjnie samochodowe, motocyklowe, pralnie dywanów. Oczywiście zakres jej zastosowań jest nieograniczony – m. in. gastronomia, służba ochrony zdrowia, żłobki, przedszkola, szkoły, domy opieki, powierzchnie handlowe i wiele innych.

Ośrodki zdrowia

Myjnie parowe są niezastąpione w placówkach zdrowia, szpitalach, przychodniach a także w gabinetach weterynaryjnych. Żadna szkodliwa bakteria ani wirus nie przetrwa wysokiej temperatury suchej pary.

Zakłady opieki zdrowotnej są najbardziej narażone na ryzyko zakażenia spowodowane obecnością warunków ułatwiających rozrost i rozprzestrzenianie mikroorganizmów chorobotwórczych.
Te zdarzenia o charakterze patogennym są spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak przebywanie w jednym pomieszczeniu z chorymi osobami, przepływ osób odwiedzających, działania które ułatwiają rozprzestrzenianie się czynników zakaźnych, selekcję opornych i szczególnie zjadliwych mikroorganizmów.

Przykłady zastosowań:

 • przychodnie
 • stoły operacyjne
 • dezynfekcja sprzętu medycznego i ortopedycznego
 • materace i poduszki
 • dezynfekcja pojemników na śmieci i mebli
 • podłogi i poczekalnie

Rozrywka

Czystość i higiena są po prostu niezbędne aby zminimalizować w miejscach publicznych obecność mikroorganizmów, które mogłyby być patogenne dla ludzi.

Przykłady zastosowań:

 • siłownie
 • przebieralnie
 • baseny
 • SPA

Hotele

Hotele, rezydencje, ośrodki wczasowe, sanatoria i wszelkiego rodzaju małe i duże biura turystyczne mają szczególne potrzeby w zakresie zapewnienia higieny i wysokich standardów sanitarnych ze względu na dużą częstotliwość zameldowania i wymeldowania gości .

Wymagają szybkich działań, minimalizując ryzyko które powodują chemiczne środki dezynfekcyjne i detergenty, oraz gwarantując czystą i świeżą atmosferę. Warunki te spełniają urządzenia do czyszczenia parą.

Nasze maszyny są odpowiednie do czyszczenia dywanów, tkanin, foteli ,dokładnego czyszczenia systemu wentylacyjnego w każdym pokoju.

Przykłady zastosowań:

 • dezynfekcja powierzchni (płytki, parkiet, pcv)
 • czyszczenie dywanów, wykładzin i siedzisk
 • dezynfekcja łazienek
 • czyszczenie wyciągów, kanałów wentylacyjnych, okien, luster.

Gastronomia

Czyszczenie suchą parą redukuje czasy przestoju i daje oszczędności na środkach chemicznych jednocześnie gwarantując całkowitą dezynfekcję i likwidację mikroorganizmów dzięki wysokiej temperaturze. Sucha para pozostawia po suchą powierzchnię po czyszczeniu i jest znacznie bardziej efektywna podczas czyszczenia trudnych stanowisk roboczych niż standardowe metody.

Przykłady zastosowań:

 • czyszczenie kuchenek, zlewów, okapów, grilli
 • czyszczenie kanałów wentylacyjnych, wyciągów
 • usuwanie tłuszczy z paneli sterujących i płytek elektroniki
 • dezynfekcja wag i dozowników
 • dezynfekcja lodówek
 • usuwanie pozostałości jedzenia
 • czyszczenie stołów roboczych i innych powierzchni

Usługi sprzątania

Myjnie parowe są doskonałe dla świadczenia usług czyszczenia wszelkiego rodzaju miejsc publicznych.

Przykłady zastosowań:

 • kuchnie przemysłowe
 • biura
 • przestrzenie komercyjne

Mycie i sprzątanie samochodów

Wysoka temperatura pary pozwala na głębokie czyszczenie samochodu. Para czyści, dezynfekuje, usuwa zapachy, „grzyby” i bakterie. Urządzenia parowe wyposażone w odkurzacz umożliwią eliminację roztoczy i allergenów dzięki połączonemu działaniu pary i podciśnienia które niszczą je i jednocześnie usuwają osady.

Przykłady zastosowań:

 • felgi
 • wnętrza
 • tapicerka, siedzenia
 • karoseria
SERWIS MASZYN PAROWYCH
Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i solidność naszych pracowników, zapewniamy Państwu możliwość realizacji wszystkich typów napraw wykonywanych w maszynach parowych, zarówno na terenie Warszawy jak i całej Polski.

Dysponujemy wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrą specjalistów z bogatym doświadczeniem, gotowych pomóc Państwu w każdej kwestii wymagającej interwencji Serwisu. Posiadamy również nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające na perfekcyjne diagnozowanie usterek serwisowych maszyn parowych, których diagnoza wymaga specjalistycznego sprzętu.

Dzięki temu możemy skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum, a co za tym idzie ograniczyć koszty serwisowania Państwa maszyny.

Doceniając lojalność naszych Stałych klientów oferujemy również specjalne programy Lojalnościowe, uprawniające do otrzymania atrakcyjnych rabatów na wykonywane u nas naprawy oraz dokonywane zakupy części bądź akcesoriów.

Realizujemy pełnowymiarowy Serwis dla większości maszyn parowych w zakresie:

przeglądów okresowych.
serwisu gwarancyjnego
serwisu pogwarancyjnego
sprzedaży części i akcesoriów do maszyn parowych
Wymiana filtrów
Czyszczenie/wymiana zapłonu
Odkamienianie systemu
Czyszczenie bojlera
Czyszczenie/wymiana czujników wody w bojlerze
Czyszczenie/wymiana czujników pływakowych
Regulacja pompy paliwowej/wiatraka
Regulacja ciśnienia/temperatury
Wymiana bojlera
Wymiana pompy paliwowej lub jej głównych podzespołów
Wymiana pompy wodnej lub jej głównych podzespołów
Wymiana silnika pompy wodnej
Wymiana wiatraka lub jego podzespołów
Wymiana ciśnieniomierza
Wymiana wskaźnika ciśnienia
Uszczelnienie rur po podwoziem
Wymiana rur pod podwoziem
Wymiana zaworów ujścia mary
Wymiana zaworu wilgotności pary
Wymiana płyty głównej
Wymiana termostatu
Wymiana transformatora
Wymiana bezpieczników
Śrubki/nakrętki nie wymagające demontażu innych podzespołów
Śrubki/nakrętki wymagające demontażu jednego podzespołu
Śrubki/nakrętki przewody wymagające demontażu dwóch lub więcej podzespołów
Wymiana koła
Wymiana paneli bocznych /wierzchniego
Wymiana tylnej części budowy

Realizujemy również usługę EKSPRES SERWIS, polegającą na usuwaniu drobnych usterek natychmiast po zgłoszeniu się do naszego Serwisu MAREM CMP, bez konieczności wcześniejszego ustalania terminu wizyty. W ramach usługi Ekspres Serwis, realizujemy drobne naprawy, których łączny czas nie przekracza 30 minut. W ramach usługi realizujemy czynności spowodowane zużyciem eksploatacyjnym elementów.
+48 730 65 30 30

Manager Car Wash Technology

ul. Toruńska 104 F

87-800 Włocławek

PL 8931149257

VAT EU

Kontakt z nami

Masz pytanie?
Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od 9 do 16. Możesz też skorzystać z formularza, który znajduje się poniżej lub wysłać wiadomość na biuro@cwconsulting.pl

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.