Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie

Kompleksowa obsługa finansów. Alvor oferuje szeroką gamę atrakcyjnych produktów finansowych oraz profesjonalne pośrednictwo i bezpłatną pomoc w ich uzyskaniu.

Każdy klient jak i jego sytuacja finansowa wymaga indywidualnego podejścia, a nie szablonowego traktowana. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne zapoznanie się z Państwa sytuacją i oczekiwaniami kredytowymi.

Nasz Zespół

to eksperci z ogromnym doświadczeniem aktywnie działający od wielu lat na rynku finansowym w zakresie kredytów, factoringów, ubezpieczeń, leasingów.

Każdy klient, który korzysta z naszych usług, obsługę finansową otrzymuje zupełnie bezpłatnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu cały przebieg transakcji mamy pod kontrolą. Jesteśmy w stanie szybko reagować w przypadkach jakichkolwiek niejasności ze strony banku, przez co cała transakcja staje się spokojna i bezpieczna.

Atuty naszych ekspertów:

  • doświadczenie i wiedza, zarówno z zakresu produktów bankowych, jak i z finansów przedsiębiorstw, działalności gospodarczej, form rozliczania,
  • rzetelność, terminowość i dokładność w prowadzeniu spraw,
  • znajomość procedur bankowych,
  • elastyczny czas i miejsce pracy, nieograniczania nas ani czas, ani przestrzeń, możemy się spotkać w terminie i miejscu dogodnym dla Klienta,
  • umiejętność jasnego i zrozumiałego przedstawienia produktów bankowych, zapisów drobnym drukiem i czynników wpływających na ofertę,
  • skuteczność w załatwianiu spraw,
  • analityczne zdolności pozwalające na wybór optymalnej oferty dla klienta.

Dlaczego Alvor

Jesteśmy całkowicie niezależni od instytucji finansowych, z którymi współpracujemy. Dzięki temu masz pewność, że nasza rekomendacja będzie obiektywna. Z nami masz pewność, że porównamy wszystkie elementy kredytu, które wpływają na jego kształt: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da Ci ogromne oszczędności.

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami

Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Więcej informacji

ROBERT DĘBCZYŃSKI

+48/666 605 671